Е-сигареткою цікавляться за кордоном

Понеділок
07.11.2011
Компанія веде переговори з представником, який має намір розвинути мережу в Румунії
 

Мережею магазинів з продажу електронних сигарет ТМ "Е-сигаретка" цікавляться представники європейських країн. "Одна з румунських компаній має намір відкривати магазини під нашою торговельною маркою у своїй країні, - розповів порталу Franchising.ua керівник проекту компанії “Е-сигаретка” Владислав Кметь. - Зараз ми ведемо переговори з її представником та обдумуємо питання неймінгу бренду. Адже Румунія не належить до слов'янських країн, і назва "Е-сигаретка" по-румунськи дещо не звучатиме".

За останні три місяці франчайзингова мережа "Е-сигаретки" значно розширилася: тепер під торговельною маркою працює вже 43 партнерські точки у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Херсонській та Хмельницькій областях. Власні магазини компанії й надалі відкриваються в Києві та Київській області, де зараз знаходиться близько 15 точок з продажу електронних сигарет.

"Зараз в обласних центрах України спостерігається нова хвиля відкриттів ТЦ, а тому більшість нових точок "Е-сигаретки" з'явилася саме там. Крім цього, незабаром 16 франчайзингових магазинів відкриються в "амсторах", що популярні зараз на сході країни. "Амстор" - це щось середнє між торговельним центром та супермаркетом, - розповідає Владислав Кметь. - Однак головна умова, яку ми ставимо до розміщення торговельних точок партнерів, - це наявність постійного потоку покупців. А тому "Е-сигаретці" підходять як торговельні центри, так і підземні переходи, супермаркети та ринки".


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію