07.11.2011

Е-сигареткою цікавляться за кордоном

Компанія веде переговори з представником, який має намір розвинути мережу в Румунії

Мережею магазинів з продажу електронних сигарет ТМ "Е-сигаретка" цікавляться представники європейських країн. "Одна з румунських компаній має намір відкривати магазини під нашою торговельною маркою у своїй країні, - розповів порталу Franchising.ua керівник проекту компанії “Е-сигаретка” Владислав Кметь. - Зараз ми ведемо переговори з її представником та обдумуємо питання неймінгу бренду. Адже Румунія не належить до слов'янських країн, і назва "Е-сигаретка" по-румунськи дещо не звучатиме".

Фото пункту системи Е-сигаретка

Для того, щоб відкрити свій магазин під ТМ "Е-сигаретка", достатньо взяти в оренду 2-4 м2 площі в торговельному центрі або супермаркеті.

За останні три місяці франчайзингова мережа "Е-сигаретки" значно розширилася: тепер під торговельною маркою працює вже 43 партнерські точки у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Херсонській та Хмельницькій областях. Власні магазини компанії й надалі відкриваються в Києві та Київській області, де зараз знаходиться близько 15 точок з продажу електронних сигарет.

"Зараз в обласних центрах України спостерігається нова хвиля відкриттів ТЦ, а тому більшість нових точок "Е-сигаретки" з'явилася саме там. Крім цього, незабаром 16 франчайзингових магазинів відкриються в "амсторах", що популярні зараз на сході країни. "Амстор" - це щось середнє між торговельним центром та супермаркетом, - розповідає Владислав Кметь. - Однак головна умова, яку ми ставимо до розміщення торговельних точок партнерів, - це наявність постійного потоку покупців. А тому "Е-сигаретці" підходять як торговельні центри, так і підземні переходи, супермаркети та ринки".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Е-сигареткою цікавляться за кордоном

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank