L’Oreal спробує франчайзинг в Україні

П'ятниця
04.11.2011
Компанія планує вийти на вітчизняний ринок з мережею Тhe Body Shop, яка займається продажем натуральної косметики
 

У 2006 році компанія L'Oreal придбала британську мережу магазинів натуральної косметики Тhe Body Shop. На сьогодні цей бренд представлений у 60 країнах світу, а кількість об'єктів сягає 2.6 тисяч. Зараз L'Oreal розпочала пошуки партнерів в Україні, і вже наступного року має відкрити тут перші магазини по франчайзингу.

Лідерами ринку натуральної косметики в Україні, а отже, й майбутніми конкурентами мережі Тhe Body Shop, на сьогодні є мережі компаній Yves Rocher (близько 35 магазинів) та Lush (9 магазинів). В сусідній Росії мережа Тhe Body Shop налічує вже 34 магазини. Вихід на ринок РФ відбувся в 2005 році, коли британська мережа ще не належала компанії L'Oreal.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується