Less Spoon відкриє чайні магазини

Четвер
03.11.2011
Тепер продукція компанії реалізовуватиметься не лише через партнерів, але й у власних точках
 

Незабаром чайні мультистіККи Less Spoon можна буде купити і в монобрендових магазинах компанії. "Відкриття власних чайних точок - це найважливіший проект, над яким ми на сьогодні працюємо. Магазини під ТМ "Less Spoon" розташовуватимуться у всіх регіонах Україні, а свій розвиток мережа розпочне із західних областей, - розповів порталу Franchising.ua директор з продажів ТОВ "Мультипродукт" Євген Ясько. - Чайні точки відкриватимуться лише в невеличких містечках та районних центрах, де люди не мають змоги придбати хороший чай. Тепер їм не доведеться їздити за ним до великого міста: якісну продукцію можна буде придбати на місці в чайних магазинах Less Spoon".

Список партнерів компанії поповнився мережею будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр". Загалом у Less Spoon щомісяця з'являється близько 30 нових партнерів. В одній лише столиці їх працює вже більше 600. Перші київські партнери, серед яких особливо помітно роль мережі магазинів "Подорожник" при АЗС КЛО, продовжують демонструвати стабільне зростання продажів чаю. Однак, реалізація мультистіККів проходить не тільки через партнерів. "Зараз до компанії надходить дуже багато персональних замовлень. Люди просто замовляють в інтернет-магазині 1-2 пачки чаю, і потім п'ють його в домашніх умовах", - розповідає Євген Ясько.

Окрім нарощення клієнтської бази та працею над проектом чайних магазинів, Less Spoon також займається запуском вендінгу . Перші автомати з чайними мультистіККами з'являться вже в листопаді.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано