03.11.2011

Less Spoon відкриє чайні магазини

Тепер продукція компанії реалізовуватиметься не лише через партнерів, але й у власних точках

Незабаром чайні мультистіККи Less Spoon можна буде купити і в монобрендових магазинах компанії. "Відкриття власних чайних точок - це найважливіший проект, над яким ми на сьогодні працюємо. Магазини під ТМ "Less Spoon" розташовуватимуться у всіх регіонах Україні, а свій розвиток мережа розпочне із західних областей, - розповів порталу Franchising.ua директор з продажів ТОВ "Мультипродукт" Євген Ясько. - Чайні точки відкриватимуться лише в невеличких містечках та районних центрах, де люди не мають змоги придбати хороший чай. Тепер їм не доведеться їздити за ним до великого міста: якісну продукцію можна буде придбати на місці в чайних магазинах Less Spoon".

Фото пункту системи LESS SPOON

Less Spoon - інноваційний чайний мультистіКК, який виконує функцію ложки. Кожен мультістік Less Spoon має 836 отворів для ефективного персонального заварювання

Список партнерів компанії поповнився мережею будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр". Загалом у Less Spoon щомісяця з'являється близько 30 нових партнерів. В одній лише столиці їх працює вже більше 600. Перші київські партнери, серед яких особливо помітно роль мережі магазинів "Подорожник" при АЗС КЛО, продовжують демонструвати стабільне зростання продажів чаю. Однак, реалізація мультистіККів проходить не тільки через партнерів. "Зараз до компанії надходить дуже багато персональних замовлень. Люди просто замовляють в інтернет-магазині 1-2 пачки чаю, і потім п'ють його в домашніх умовах", - розповідає Євген Ясько.

Окрім нарощення клієнтської бази та працею над проектом чайних магазинів, Less Spoon також займається запуском вендінгу . Перші автомати з чайними мультистіККами з'являться вже в листопаді.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank