02.11.2011

SNACK house: стріт-фуд і дичина

В точках мережі тепер можна скуштувати продукцію із м’яса дичини

В меню SNACK house з'явилися нова харчова пропозиція: тепер клієнти точок стріт-фуду можуть скуштувати страви з м'ясом оленя, косулі та кабана. Для того, щоб поповнити меню новинкою, компанія "SNACK house" уклала угоду з компанією "Сафарі-Україна". Остання на сьогодні забезпечує точки всім необхідним для приготування екзотичних страв. "Ми перші, хто запропонував продукцію з дичини на українському ринку стріт-фуду, - стверджує комерційний директор компанії SNACK house Альберт Ованесов. - Деяким людям досі важко повірити, що для приготування страв й справді використовується м'ясо оленя, косулі або кабана. Але 70% наших відвідувачів - це постійні клієнти, які довіряють торговельній марці, і в яких такого сумніву не виникає".

snack house, франчайзинг, франшиза

Процес приготування продукції "SNACK house" відбувається у форматі "open kitchen".

Перші дві точки Snack house відкрилися влітку цього року в Києві на Майдані Незалежності та на Володимирському Ринку. Зараз ці точки, які на момент своєї появи були власними, стали франчайзинговими. Незабаром мережа поповниться ще двома власними стріт-фудами в столиці та двома франчайзинговими у Дніпропетровську.

Своїм партнерам SNACK house пропонує відкриття франчайзингових точок у форматах "Street food" та кафе "Fast food". За підрахунками компанії, вкладені в проект інвестиції окупляться франчайзі за період від 1,6 до 5,6 місяця .

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank