01.11.2011

Peacoсks та River Island готує нові умови

Співпраця з франчайзі в Україні та Росії відбуватиметься у форматі СП

Такі всесвітньо відомі бренди одягу, як Peacoсks і River Island мають намір створити СП з компанією Maratex - франчайзі цих марок в Україні та Росії. Про це на форумі Retail Industry Forum заявив співвласник компанії Дмитро Єрмоленко. Згідно з попередніми домовленостями, яких досягнули сторони, СП створюватимуться на трьох ринках: українському, польському та російському. На сьогодні компанія Maratex розвиває в Україні та Росії мережі монобрендових магазинів Esprit, Peacoсks, Aldo, River Island, Orsay та Bodique. Зараз під цими торговельними марками в обох країнах працює 115 магазинів, 26 з яких знаходяться в Україні.

Peacocks, франчайзинг, франшиза

За підсумками першої половини року чистий прибуток українського підрозділу Maratex зріс на 2.7%, тоді як в російському впав на 15%

У разі підписання договору Maratex отримає доступ до більш дешевих західних кредитів і фінансових ресурсів партнера, що дозволить компанії розвиватися активніше. У наступному році Maratex планує відкрити як мінімум 2-3 магазини. "Більш конкретні плани по відкриттю залежатимуть від результатів переговорів з Peacocks і River Island",- говорить пан Єрмоленко.

За матеріалами газети Коммерсант

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank