01.11.2011

Peacoсks та River Island готує нові умови

Співпраця з франчайзі в Україні та Росії відбуватиметься у форматі СП

Такі всесвітньо відомі бренди одягу, як Peacoсks і River Island мають намір створити СП з компанією Maratex - франчайзі цих марок в Україні та Росії. Про це на форумі Retail Industry Forum заявив співвласник компанії Дмитро Єрмоленко. Згідно з попередніми домовленостями, яких досягнули сторони, СП створюватимуться на трьох ринках: українському, польському та російському. На сьогодні компанія Maratex розвиває в Україні та Росії мережі монобрендових магазинів Esprit, Peacoсks, Aldo, River Island, Orsay та Bodique. Зараз під цими торговельними марками в обох країнах працює 115 магазинів, 26 з яких знаходяться в Україні.

Peacocks, франчайзинг, франшиза

За підсумками першої половини року чистий прибуток українського підрозділу Maratex зріс на 2.7%, тоді як в російському впав на 15%

У разі підписання договору Maratex отримає доступ до більш дешевих західних кредитів і фінансових ресурсів партнера, що дозволить компанії розвиватися активніше. У наступному році Maratex планує відкрити як мінімум 2-3 магазини. "Більш конкретні плани по відкриттю залежатимуть від результатів переговорів з Peacocks і River Island",- говорить пан Єрмоленко.

За матеріалами газети Коммерсант

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Peacoсks та River Island готує нові умови

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank