21.10.2011

Франшиза 2011 відбулася у Варшаві

Протягом трьох днів виставку відвідало кілька тисяч підприємців, котрі прийшли на пошуки ідей для бізнесу

Компанія PROFIT system щороку організовує один із найбільших в Центрально-Східній Європі заходів, присвячених тематиці франчайзингу. Цього року виставка Franczyza 2011 відбулася з 13 по 15 жовтня в Палаці культури і науки у Варшаві. Участь у виставці взяли 65 компаній, серед яких і такі світові лідери франчайзингу, як компанія McDonald’s, Делікатесний центр та Група Мушкетерів (Intermarche та Bricomarche).

"Виставка перевершила всі наші сподівання. Зацікавленість у франшизі від McDonald’s була дуже високою, - розповіла Моніка Добровські, менеджер з франчайзингу компанії McDonald’s в Польщі. - Виставку відвідало дуже багато свідомих кандидатів, які точно знали, що вони шукали і могли поставити компаніям конкретні запитання щодо бізнесу. Франшиза 2011 - це ідеальне місце для зустрічі з діловими партнерами".

Учасниками виставки стали також компанії, які вже працюють на українському ринку - рітейлери одягу "4F", "Top Secret" та"Coccodrillo", та ті, які планують свій вихід в Україну –"Attirance" (латвійська косметика), "BodyConcept" (салони краси), "Cilli Pizza" та "Biesiadowo" (піцерії), а також – кілька компаній, які працюють у банківській сфері та сфері фінансового консалтингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank