21.10.2011

Франшиза 2011 відбулася у Варшаві

Протягом трьох днів виставку відвідало кілька тисяч підприємців, котрі прийшли на пошуки ідей для бізнесу

Компанія PROFIT system щороку організовує один із найбільших в Центрально-Східній Європі заходів, присвячених тематиці франчайзингу. Цього року виставка Franczyza 2011 відбулася з 13 по 15 жовтня в Палаці культури і науки у Варшаві. Участь у виставці взяли 65 компаній, серед яких і такі світові лідери франчайзингу, як компанія McDonald’s, Делікатесний центр та Група Мушкетерів (Intermarche та Bricomarche).

"Виставка перевершила всі наші сподівання. Зацікавленість у франшизі від McDonald’s була дуже високою, - розповіла Моніка Добровські, менеджер з франчайзингу компанії McDonald’s в Польщі. - Виставку відвідало дуже багато свідомих кандидатів, які точно знали, що вони шукали і могли поставити компаніям конкретні запитання щодо бізнесу. Франшиза 2011 - це ідеальне місце для зустрічі з діловими партнерами".

Учасниками виставки стали також компанії, які вже працюють на українському ринку - рітейлери одягу "4F", "Top Secret" та"Coccodrillo", та ті, які планують свій вихід в Україну –"Attirance" (латвійська косметика), "BodyConcept" (салони краси), "Cilli Pizza" та "Biesiadowo" (піцерії), а також – кілька компаній, які працюють у банківській сфері та сфері фінансового консалтингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франшиза 2011 відбулася у Варшаві

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank