Середа
19.10.2011
Виробник джинсового одягу, який розвивав в РФ мережу тільки по франчайзингу, відкриє в країні власні магазини
 

Засновник та виробник легендарних джинсів торговельних марок Lee та Wrangler, компанія VF Corporation, має намір відкривати в Росії власні магазини. На сьогодні в країні функціонує 10 франчайзингових точок, які займаються продажем таких брендів, як Lee, Wrangler, The North Face, Vans та Reef. Тепер корпорація вирішила розвивати мережу за рахунок власних магазинів. В планах VF Corporation за чотири роки відкрити в Росії 40 власних магазинів, перші 15 з яких запрацюють вже в 2012.

Продукція VF Corporation представлена на сьогодні в 7.5 тисячах торговельних точок у всьому світі. Лише 5 магазинів - власні, решта працює на умовах франчайзингу. Свій офіс в Росії компанія відкрила ще в 2003 році, а перші офіційні продажі товарів марок Lee та Wrangler розпочалися рік по тому. Через три роки VF Corporation відкрила в Москві перший франчайзинговий магазин.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано