19.10.2011

Ассоль-Едженсі знайомитиме за допомогою франчайзингу

Компанія, яка розвиває мережу шлюбних агенцій, має намір до 2013 року відкрити 60 франчайзингових відділень

Компанія "Ассоль-Едженсі" протягом 2 років працює на українському ринку шлюбних агенцій. На сьогодні її мережа представлена двома власними точками в Сумах та Києві та однією франчайзинговою в Полтаві. Надалі "Ассоль-Едженсі" має намір розвиватися по франчайзингу і до кінця 2013 року відкрити на території України 60 франчайзингових відділень.

Ассоль фото, шлюбне агентство Асоль, знайомства з іноземцями, вийти заміж за іноземця, відкрити шлюбне агенство, познайомитися з іноземцем, франчайзинг, франшиза

"Ассоль-Едженсі" допомагає клієнтам долати мовні бар’єри: поряд завжди працюють високваліфіковані перекладачі

"Розпочинаючи цей бізнес, ми мали намір створити прозору альтернативу вже існуючим шлюбним агенціям, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії Сергій Подоляка. - Наші агенції надають клієнткам постійну систематичну підтримку від моменту коли клієнтка переступила поріг нашого офісу, і підтримуємо з ними контакти навіть тоді, коли вони виїжджають в місцевість, де проживає чоловік. Ми турбуємося про чоловіків так само як і про наших жінок, тому що вони для нас важливі і також є нашими кліентами."

За два роки діяльності компанії була напрацьована база клієнтів, яка на сьогодні становить понад 150 тисяч чоловіків зі всього світу. Оплату послуг здійснюють клієнти-чоловіки. Своїм клієнткам "Ассоль-Едженсі" підбирає образ та влаштовує професійну фотосесію; надає послуги перекладу та правильного оформлення листів, організовує чати та відео чати, а також за допомогою досвідчених менеджерів та перекладачів організовує зустрічі для кліентів, доставляє подарунки, допомагає в оформленні віз, тощо. "Наші агенції не мають за головну ціль видати заміж чи то оженити, ми надаємо клієнтам вибір і допомагаемо зробити його правильним. Тому наші відділення виступають швидше у якості клубів знайомств, аніж шлюбних агенцій", - розповідає Сергій Подоляка.

За умови дотримання стандартів франчайзера бізнес від "Ассоль-Едженсі" окупається протягом 6-8 місяців діяльності. Для відкриття шлюбної агенції під цим брендом необхідна наявність офісу площею 30-40 м2 у легкодоступному місці.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

7

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank