14.10.2011

Вареники ТУТ полюбили столицю

Задоволена роботою першого закладу в Києві, компанія відкриє ще два франчайзингові

В червні цього року в ТРЦ "Sky Mall" з'явився перший франчайзинговий заклад "Вареники ТУТ" в Києві . Найближчим часом компанія має намір відкрити ще два ресторани в столиці. "Заклад у Києві виявився дуже рентабельним. Незважаючи на те, що поряд з ним знаходяться такі конкуренти, як "МакДональдз", "Пузата Хата" та "Челентано", ресторан все ж приносить хороший прибуток та обслуговує велику кількість відвідувачів, - розповів порталу Franchising.ua проект-менеджер компанії Олег Винник. - Саме тому пріоритетним для компанії на сьогодні є розвиток у столиці. Ми вже підписали попередні договори із двома торговельними центрами Києва і зараз шукаємо партнерів, які займуться відкриттям нових закладів у столиці".

Вареники Тут, франчайзинг, франшиза

В асортименті представлені 8 видів вареників, а також соління, сало, м’ясні страви тощо

Крім Києва пріоритетними для франчайзингу "Вареники ТУТ" містами на сьогодні є Харків та Донецьк. Власні ресторани відкриватимуться лише у Львові, де на сьогодні вже працює один заклад в ТРЦ "King Kross Leopolis". Найближчим часом компанія планує відкрити в місті два нових ресторани.

Особливістю концепції "Вареники ТУТ" є широкий асортимент вареників - більше 8 видів, а також різноманітні інші українські страви. "Для приготування страв та вареників ми використовуємо лише екологічно-чисту продукцію, - розповідає Олег Винник. - З цією метою ми не співпрацюємо із серійними виробниками, а виходимо на приватні фермерські господарства. Сам процес приготування вареників та інших страв відбувається у всій мережі за уніфікованою схемою".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Вареники ТУТ полюбили столицю

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank