14.10.2011

Вареники ТУТ полюбили столицю

Задоволена роботою першого закладу в Києві, компанія відкриє ще два франчайзингові

В червні цього року в ТРЦ "Sky Mall" з'явився перший франчайзинговий заклад "Вареники ТУТ" в Києві . Найближчим часом компанія має намір відкрити ще два ресторани в столиці. "Заклад у Києві виявився дуже рентабельним. Незважаючи на те, що поряд з ним знаходяться такі конкуренти, як "МакДональдз", "Пузата Хата" та "Челентано", ресторан все ж приносить хороший прибуток та обслуговує велику кількість відвідувачів, - розповів порталу Franchising.ua проект-менеджер компанії Олег Винник. - Саме тому пріоритетним для компанії на сьогодні є розвиток у столиці. Ми вже підписали попередні договори із двома торговельними центрами Києва і зараз шукаємо партнерів, які займуться відкриттям нових закладів у столиці".

Вареники Тут, франчайзинг, франшиза

В асортименті представлені 8 видів вареників, а також соління, сало, м’ясні страви тощо

Крім Києва пріоритетними для франчайзингу "Вареники ТУТ" містами на сьогодні є Харків та Донецьк. Власні ресторани відкриватимуться лише у Львові, де на сьогодні вже працює один заклад в ТРЦ "King Kross Leopolis". Найближчим часом компанія планує відкрити в місті два нових ресторани.

Особливістю концепції "Вареники ТУТ" є широкий асортимент вареників - більше 8 видів, а також різноманітні інші українські страви. "Для приготування страв та вареників ми використовуємо лише екологічно-чисту продукцію, - розповідає Олег Винник. - З цією метою ми не співпрацюємо із серійними виробниками, а виходимо на приватні фермерські господарства. Сам процес приготування вареників та інших страв відбувається у всій мережі за уніфікованою схемою".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank