Четвер
13.10.2011
У компанії, яка займається мережею магазинів продовольчих товарів, з’явився заклад громадського харчування
 

Тепер торговельна марка SPAR - це не лише міжнародна торговельна мережа продовольчих супермаркетів, але й кафе. Відкриття першого закладу такого роду відбулося 7 жовтня в Дніпропетровську. Кафе невелике і може вмістити до 20-25 відвідувачів одночасно. У закладі можна скуштувати смачної домашньої їжі за помірними цінами. Так, обід з трьох пропозицій обійдеться клієнту всього у 20-25 гривень. Крім щоденного обслуговування клієнтів кафе також прийматиме замовлення на проведення сімейних свят, банкетів та інших заходів.

На сьогодні в Україні працює 34 магазини SPAR. В планах компанії - до 2015 року поповнити мережу ще 70 точками, 30 з яких відкриються на умовах франчайзингу. Найбільш пріоритетними регіонами, які розглядає SPAR, на сьогодні є Київ, Дніпропетровськ та Кривий Ріг.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується