07.10.2011

METRO відкриє магазини по франчайзингу

Німецька компанія планує розвинути на території Росії мережу магазинів у новому форматі

Metro Group, один із найбільших світових гравців ринку в торговельній сфері, планує відкриття магазинів у новому форматі. До кінця 2011 року компанія має намір відкрити в Росії кілька продовольчих магазинів площею від 40 до 100 кв.метрів. Як повідомляє газета Коммерсант , згодом Metro планує розвивати новий формат по франчайзингу. Майбутні франчайзі компанії не сплачуватимуть роялті, але, швидше за все, будуть зобов'язані закуповувати продукти в мережі Metro Cash & Carry. Нова мережа працюватиме під іншим брендом, розробку якого компанія планує завершити до кінця року. Бренд не пов'язаний з Metro, нова марка зараз розробляється.

METRO

Франчайзингові магазини відкриватимуться під іншою торговельною маркою

На сьогодні магазини компанії (спеціалізовані та змішані, кіоски та магазини на АЗС) обслуговують близько 16 відсотків клієнтів Metro, і приносять компанії чверть від загальної виручки.

Свій розвиток в Україні METRO Cash & Carry розпочала у 2003 році з відкриття першого центру оптової торгівлі у Києві. З того часу інвестиції компанії у розвиток перевищують 476 млн. євро, а кількість робочих місць для українців, створених у 26 класичних магазинах METRO, двох "METRO базах" та головному офісі у Києві, нараховує 7.000.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
METRO відкриє магазини по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank