METRO відкриє магазини по франчайзингу

П'ятниця
07.10.2011
Німецька компанія планує розвинути на території Росії мережу магазинів у новому форматі
 

Metro Group, один із найбільших світових гравців ринку в торговельній сфері, планує відкриття магазинів у новому форматі. До кінця 2011 року компанія має намір відкрити в Росії кілька продовольчих магазинів площею від 40 до 100 кв.метрів. Як повідомляє газета Коммерсант , згодом Metro планує розвивати новий формат по франчайзингу. Майбутні франчайзі компанії не сплачуватимуть роялті, але, швидше за все, будуть зобов'язані закуповувати продукти в мережі Metro Cash & Carry. Нова мережа працюватиме під іншим брендом, розробку якого компанія планує завершити до кінця року. Бренд не пов'язаний з Metro, нова марка зараз розробляється.

На сьогодні магазини компанії (спеціалізовані та змішані, кіоски та магазини на АЗС) обслуговують близько 16 відсотків клієнтів Metro, і приносять компанії чверть від загальної виручки.

Свій розвиток в Україні METRO Cash & Carry розпочала у 2003 році з відкриття першого центру оптової торгівлі у Києві. З того часу інвестиції компанії у розвиток перевищують 476 млн. євро, а кількість робочих місць для українців, створених у 26 класичних магазинах METRO, двох "METRO базах" та головному офісі у Києві, нараховує 7.000.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується