07.10.2011

ANTI LIE: детектори брехні по франчайзингу

Компанія, яка надає послуги з перевірки працівників на добросовісність, відкриє по франчайзингу офіси у регіонах країни

Компанія ANTI LIE була заснована в 2008 році в м.Кривому Розі. "Діяльність компанії розпочалася в розпал фінансово-економічної кризи. В цей період спостерігалося різке посилення криміногенної обстановки у всіх сферах господарської діяльності, - розповів порталу Franchising.ua співзасновник компанії ANTI LIE Ілля Алексанкін. - Саме тоді ми почали пропонувати підприємствам різних форм власності, від величезних холдингів до невеликих компаній та приватних осіб, свої послуги з перевірки працівників на детекторі брехні". Зараз компанія вирішила розвиватися по франчайзингу.

Anti-Lie, франчайзинг, франшиза, поліграф, детектор брехні

Мінімальна сума інвестицій, необхідна для відкриття франчайзингового відділення, становить € 10.000, окупитися бізнес обіцяє від 12 до 24 місяців.

"Спочатку стратегією розвитку компанії було передбачено відкриття протягом перших 5 років філій у семи стратегічних регіонах України: Київському, Харківському, Донецькому, Львівському, Одеському, Дніпропетровському та Запорізькому, - розповідає Ілля Алексанкін. - Але через те, що наші клієнти (ФПГ, холдинги, корпорації) вимагали вирішення поставлених перед компанією ANTI LIE завдань у різних регіонах України, виникла гостра необхідність у відкритті таких представництв вже сьогодні".

Для надання послуг клієнтам ANTI LIE використовує сертифіковані поліграфи (детектори брехні) американського та російського виробництва. Поліграф має сім основних каналів для отримання інформації: датчик верхнього дихання, датчик нижнього дихання, фотоплетізмограф, датчик шкірно-гальванічної реакції, датчик артеріального (кровоносної) тиску, датчик тремору, датчик мікрофон, датчик психологічна складова. Інформації, отриманої зі всіх датчиків, достатньо для встановлення справжньої картини події.

На сьогодні компанією активно ведуться переговори з потенційними франчайзі. Перші франчайзингові відділення компанії відкриються в кінці 2011 року, оскільки процес підготовки спеціалістів та відкриття представництва займає від двох до трьох місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank