07.10.2011

ANTI LIE: детектори брехні по франчайзингу

Компанія, яка надає послуги з перевірки працівників на добросовісність, відкриє по франчайзингу офіси у регіонах країни

Компанія ANTI LIE була заснована в 2008 році в м.Кривому Розі. "Діяльність компанії розпочалася в розпал фінансово-економічної кризи. В цей період спостерігалося різке посилення криміногенної обстановки у всіх сферах господарської діяльності, - розповів порталу Franchising.ua співзасновник компанії ANTI LIE Ілля Алексанкін. - Саме тоді ми почали пропонувати підприємствам різних форм власності, від величезних холдингів до невеликих компаній та приватних осіб, свої послуги з перевірки працівників на детекторі брехні". Зараз компанія вирішила розвиватися по франчайзингу.

Anti-Lie, франчайзинг, франшиза, поліграф, детектор брехні

Мінімальна сума інвестицій, необхідна для відкриття франчайзингового відділення, становить € 10.000, окупитися бізнес обіцяє від 12 до 24 місяців.

"Спочатку стратегією розвитку компанії було передбачено відкриття протягом перших 5 років філій у семи стратегічних регіонах України: Київському, Харківському, Донецькому, Львівському, Одеському, Дніпропетровському та Запорізькому, - розповідає Ілля Алексанкін. - Але через те, що наші клієнти (ФПГ, холдинги, корпорації) вимагали вирішення поставлених перед компанією ANTI LIE завдань у різних регіонах України, виникла гостра необхідність у відкритті таких представництв вже сьогодні".

Для надання послуг клієнтам ANTI LIE використовує сертифіковані поліграфи (детектори брехні) американського та російського виробництва. Поліграф має сім основних каналів для отримання інформації: датчик верхнього дихання, датчик нижнього дихання, фотоплетізмограф, датчик шкірно-гальванічної реакції, датчик артеріального (кровоносної) тиску, датчик тремору, датчик мікрофон, датчик психологічна складова. Інформації, отриманої зі всіх датчиків, достатньо для встановлення справжньої картини події.

На сьогодні компанією активно ведуться переговори з потенційними франчайзі. Перші франчайзингові відділення компанії відкриються в кінці 2011 року, оскільки процес підготовки спеціалістів та відкриття представництва займає від двох до трьох місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ANTI LIE: детектори брехні по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank