ANTI LIE: детектори брехні по франчайзингу

П'ятниця
07.10.2011
Компанія, яка надає послуги з перевірки працівників на добросовісність, відкриє по франчайзингу офіси у регіонах країни
 

Компанія ANTI LIE була заснована в 2008 році в м.Кривому Розі. "Діяльність компанії розпочалася в розпал фінансово-економічної кризи. В цей період спостерігалося різке посилення криміногенної обстановки у всіх сферах господарської діяльності, - розповів порталу Franchising.ua співзасновник компанії ANTI LIE Ілля Алексанкін. - Саме тоді ми почали пропонувати підприємствам різних форм власності, від величезних холдингів до невеликих компаній та приватних осіб, свої послуги з перевірки працівників на детекторі брехні". Зараз компанія вирішила розвиватися по франчайзингу.

"Спочатку стратегією розвитку компанії було передбачено відкриття протягом перших 5 років філій у семи стратегічних регіонах України: Київському, Харківському, Донецькому, Львівському, Одеському, Дніпропетровському та Запорізькому, - розповідає Ілля Алексанкін. - Але через те, що наші клієнти (ФПГ, холдинги, корпорації) вимагали вирішення поставлених перед компанією ANTI LIE завдань у різних регіонах України, виникла гостра необхідність у відкритті таких представництв вже сьогодні".

Для надання послуг клієнтам ANTI LIE використовує сертифіковані поліграфи (детектори брехні) американського та російського виробництва. Поліграф має сім основних каналів для отримання інформації: датчик верхнього дихання, датчик нижнього дихання, фотоплетізмограф, датчик шкірно-гальванічної реакції, датчик артеріального (кровоносної) тиску, датчик тремору, датчик мікрофон, датчик психологічна складова. Інформації, отриманої зі всіх датчиків, достатньо для встановлення справжньої картини події.

На сьогодні компанією активно ведуться переговори з потенційними франчайзі. Перші франчайзингові відділення компанії відкриються в кінці 2011 року, оскільки процес підготовки спеціалістів та відкриття представництва займає від двох до трьох місяців.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано