05.10.2011

Bohemian провела ребрендінг

Тепер магазини біжутерії торговельної марки матимуть новий вигляд

Відтепер магазини біжутерії Bohemian виглядатимуть по-новому. Компанія, яка розвиває по франчайзингу цю мережу, проводить ребрендінг і планує внести зміни до дизайну кожної з існуючих точок. "Найближчим часом Bohemian не тільки порадує покупця новими колекціями, але й стане "богемно голубою". Ми плануємо замінити колишні торговельні меблі у чорно-сірих тонах на більш яскраві, - розповіла порталу Franchising.ua представник компанії Олена Ромазанова. - Вже протягом наступних півроку в Києві відкриються три нових магазини у видозміненому стилі. Дизайн вже діючих точок також мінятиметься. Новий формат Bohemian був розроблений для того, щоб підприємець мав змогу презентувати більшу кількість колекцій з іншого ракурсу. Цей стиль повинен освіжити рутинну буденність торговельних площ, стати свіжим диханням для позиціонування бренду, а найважливіше - вказати на ексклюзивність торговельної марки та тонку стриманість її колекцій".

Bohemian, франчайзинг, франшиза, точка продажу біжутерії

Так виглядатимуть нові точки продажу біжутерії ТМ "Bohemian".

Кожну прикрасу торговельної марки "BOHEMIAN" інкрустовано богемским кришталем і виготовлено з біжутерного сплаву, вкритого 14-ти каратним золотом товщиною 0,5 мікрон. Родом з Чехії, він славиться тим, що досі пір виготовляється у відповідності зі строгими традиціями предків, обробляється вручну, а спектр дизайнерських рішень та кольору при його виготовленні дуже широкий. У магазинах представлені колекції елітної біжутерії Bohemian Crystal, Bohemian Elit, а також колекції модної біжутерії Bohemian Baby, Bohemian Steel.

Нині мережа розвивається в форматі "острівців" в торговельних центрах, однак компанія не виключає варіант повноцінного магазину біжутерії. На сьогодні під торговельною маркою працює 8 точок, 3 з яких - франчайзингові. Пріоритетними для появи нових точок є такі міста як: Одеса, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Миколаїв, Херсон, Севастополь, Сімферополь.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank