04.10.2011

Сніданок з Автопапою

Компанія вже втретє стане співавтором сюжетів відомої телевізійної програми

Компанія АВТОПАПА розпочала свою співпрацю з проектом "Сніданок з 1+1" влітку цього року. Першою спільною справою став сюжет про виробництво дитячих автокрісел та їхню перевірку в незалежній тестовій лабораторії в Німеччині. На наступному етапі співпраці була відзнята серія програм під назвою "Активний спосіб життя". "Всього в рамках проекту "Активний спосіб життя" було створено 6 сюжетів про автомобільні подорожі всієї родини. Відвідуючи цікаві місця для відпочинку герої час від часу відривалися від захопливого заняття та розповідали про те, наскільки важливою є дитяча безпека в автомобілі, - розповіла порталу Franchising.ua Світлана Кучер, директор з маркетингу компанії "Автопапа". - Зараз тривають переговори про продовження проекту. Мова знову йтиме про дитячу безпеку в автомобілі, але під яким соусом буде подана інформація - поки що невідомо".

АвтоПапа, крісла для дітей, магазин, 1 +1, франчайзинг, франшиза

Бізнес під ТМ "АВТОПАПА" можливий у двох форматах: відкриття стаціонарної фірмової торговельної точки, а також організація мобільного шоуруму

Протягом кількох останніх місяців мережа магазинів автокрісел ТМ "Автопапа" поповнилася ще трьома франчайзинговими магазинами. Нові відкриття відбулися в Маріуполі, Одесі та Донецьку. Тепер в Україні працює вже 16 точок компанії, 15 з яких відкриті на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Сніданок з Автопапою

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank