04.10.2011

Сніданок з Автопапою

Компанія вже втретє стане співавтором сюжетів відомої телевізійної програми

Компанія АВТОПАПА розпочала свою співпрацю з проектом "Сніданок з 1+1" влітку цього року. Першою спільною справою став сюжет про виробництво дитячих автокрісел та їхню перевірку в незалежній тестовій лабораторії в Німеччині. На наступному етапі співпраці була відзнята серія програм під назвою "Активний спосіб життя". "Всього в рамках проекту "Активний спосіб життя" було створено 6 сюжетів про автомобільні подорожі всієї родини. Відвідуючи цікаві місця для відпочинку герої час від часу відривалися від захопливого заняття та розповідали про те, наскільки важливою є дитяча безпека в автомобілі, - розповіла порталу Franchising.ua Світлана Кучер, директор з маркетингу компанії "Автопапа". - Зараз тривають переговори про продовження проекту. Мова знову йтиме про дитячу безпеку в автомобілі, але під яким соусом буде подана інформація - поки що невідомо".

АвтоПапа, крісла для дітей, магазин, 1 +1, франчайзинг, франшиза

Бізнес під ТМ "АВТОПАПА" можливий у двох форматах: відкриття стаціонарної фірмової торговельної точки, а також організація мобільного шоуруму

Протягом кількох останніх місяців мережа магазинів автокрісел ТМ "Автопапа" поповнилася ще трьома франчайзинговими магазинами. Нові відкриття відбулися в Маріуполі, Одесі та Донецьку. Тепер в Україні працює вже 16 точок компанії, 15 з яких відкриті на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank