Вівторок
04.10.2011
Компанія вже втретє стане співавтором сюжетів відомої телевізійної програми
 

Компанія АВТОПАПА розпочала свою співпрацю з проектом "Сніданок з 1+1" влітку цього року. Першою спільною справою став сюжет про виробництво дитячих автокрісел та їхню перевірку в незалежній тестовій лабораторії в Німеччині. На наступному етапі співпраці була відзнята серія програм під назвою "Активний спосіб життя". "Всього в рамках проекту "Активний спосіб життя" було створено 6 сюжетів про автомобільні подорожі всієї родини. Відвідуючи цікаві місця для відпочинку герої час від часу відривалися від захопливого заняття та розповідали про те, наскільки важливою є дитяча безпека в автомобілі, - розповіла порталу Franchising.ua Світлана Кучер, директор з маркетингу компанії "Автопапа". - Зараз тривають переговори про продовження проекту. Мова знову йтиме про дитячу безпеку в автомобілі, але під яким соусом буде подана інформація - поки що невідомо".

Протягом кількох останніх місяців мережа магазинів автокрісел ТМ "Автопапа" поповнилася ще трьома франчайзинговими магазинами. Нові відкриття відбулися в Маріуполі, Одесі та Донецьку. Тепер в Україні працює вже 16 точок компанії, 15 з яких відкриті на умовах франчайзингу.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?