03.10.2011

Катерина Серебрянська - новий партнер VitaoxyV

Тепер кисневу воду можна купити на порталі екологічно чистої їжі відомої української гімнастки

"Експерт Консалт Груп", що пропонує партнерство з продажу кисневої води VitaoxyV, вже співпрацює із клубами Sport Land, мережею мінімаркетів “Чумацький Шлях”, мережами аптек “Віталюкс” , “Аптека Маркет”, “Архімед”, заправками ОККО, санаторієм “Жовтень” та кисневим баром, що в ТЦ “AeroMall”. Нещодавно до вищезгаданих партнерів приєднався ще один. Ним стала відома українська гімнастка, абсолютна чемпіонка світу та Європи Катерина Серебрянська. Нині спортсменці належать три портали: Balancemenu.com, Organicfood.com та Ekaterina.ua. Ці інтернет-ресурси призначені для продажу екологічно чистої їжі для людей, котрі дбають про своє здоров'я. Тепер меню для здоров'я, пропоноване на цих сайтах, поповнилося ще однією пропозицією — кисневою водою.

VitaoxyV, франчайзинг, франшиза, киснева вода

Зміст кисню у воді VitaoxyV - більш ніж 55 мг/л, тоді як у звичайній воді - від 3 до 6 мг/л

“Також в серпні цього року у VitaoxyV з'явився партнер в Донецьку, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії VitaoxyV Віталій Пашковський. - Він отримав ексклюзивне право на реалізацію продукції в супермаркетах, спортклубах та аптеках на території області. Зараз ведуться переговори із потенційним партнером зі Львова”.

Киснева вода VitaoxyV являє собою природно-структуровану питну воду, з джерела Бургштальквелле, що знаходиться на висоті 1000 метрів в природоохоронній зоні Австрійських Альп. Аналізи води, показали, що її якісні характеристики залишаються постійними, вода дуже м'яка, а вміст мінеральних солей - мінімальний. Там же, в Австрії вона насичується киснем і розливається в пляшки. Нова унікальна технологія дозволила збільшити вміст кисню у воді до величини більш ніж 55 мг/л, тоді як природний вміст - від 3 до 6 мг/л.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Катерина Серебрянська - новий партнер VitaoxyV

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank