Катерина Серебрянська - новий партнер VitaoxyV

Понеділок
03.10.2011
Тепер кисневу воду можна купити на порталі екологічно чистої їжі відомої української гімнастки
 

"Експерт Консалт Груп", що пропонує партнерство з продажу кисневої води VitaoxyV, вже співпрацює із клубами Sport Land, мережею мінімаркетів “Чумацький Шлях”, мережами аптек “Віталюкс” , “Аптека Маркет”, “Архімед”, заправками ОККО, санаторієм “Жовтень” та кисневим баром, що в ТЦ “AeroMall”. Нещодавно до вищезгаданих партнерів приєднався ще один. Ним стала відома українська гімнастка, абсолютна чемпіонка світу та Європи Катерина Серебрянська. Нині спортсменці належать три портали: Balancemenu.com, Organicfood.com та Ekaterina.ua. Ці інтернет-ресурси призначені для продажу екологічно чистої їжі для людей, котрі дбають про своє здоров'я. Тепер меню для здоров'я, пропоноване на цих сайтах, поповнилося ще однією пропозицією — кисневою водою.

“Також в серпні цього року у VitaoxyV з'явився партнер в Донецьку, - розповів порталу Franchising.ua представник компанії VitaoxyV Віталій Пашковський. - Він отримав ексклюзивне право на реалізацію продукції в супермаркетах, спортклубах та аптеках на території області. Зараз ведуться переговори із потенційним партнером зі Львова”.

Киснева вода VitaoxyV являє собою природно-структуровану питну воду, з джерела Бургштальквелле, що знаходиться на висоті 1000 метрів в природоохоронній зоні Австрійських Альп. Аналізи води, показали, що її якісні характеристики залишаються постійними, вода дуже м'яка, а вміст мінеральних солей - мінімальний. Там же, в Австрії вона насичується киснем і розливається в пляшки. Нова унікальна технологія дозволила збільшити вміст кисню у воді до величини більш ніж 55 мг/л, тоді як природний вміст - від 3 до 6 мг/л.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію