01.10.2011

Burger King вийде в Україну

Американська компанія зареєструвала в Україні такі торговельні марки, як Burger King, Бургер Кінг, Зроби по-своему, Дім Воппера, Home of the Whopper

Корпорація Burger King, яка розвиває одну із найбільших мереж фаст-фуду в світі, 26 вересня цього року зареєструвала в Україні свої логотипи. Як повідомляє видання "Комерсант-Україна" , зараз компанія веде переговори про передачу прав на розвиток бізнесу з власниками мережі кав'ярень "Шоколадниця". Проте, в переговорному процесі бере участь не українське представництво компанії, а російське. Розвивати мережу Burger King в Україні планує компанія "Бургер Рус", яка належить співвласнику мережі кав'ярень "Шоколадниці" Олександру Колобову.

Burger King, франчайзинг, франшиза

Мережа закладів швидкого харчування Burger King об’єднує на сьогодні більше 12.300 закладів у 76 країнах світу

Burger King була заснована в США в 1954 році. В 1963 році компанія відкрила перший заклад поза межами країни, в Пуерто Рико. Зараз під відомим логотипом працює більше 12.300 закладів в 76 країнах світу. Франчайзі компанії належать близько 90% діючих ресторанів. Мережа складає гідну конкуренцію таким лідерам галузі фастфуду, як McDonald's та Wendy's.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank