30.09.2011

Mortimer English Club розширяється

Цієї осені мережа поповниться двома франчайзинговими закладами в Києві

Компанія Mortimer English Club вже другий рік, як вийшла на український ринок. Перші два заклади мережі успішно працюють в Києві. Розвиток франчайзингу компанії також продовжується у столиці. В кінці жовтня в Соломенському районі міста відкриється вже третя школа Mortimer English Club. Викладачі цього закладу вже пройшли тренінги з методики та програм навчання мережі, приміщення готове, залишилися останні штрихи до відкриття. А вже в середині листопаду наступна школа за концепцією Мортімер почне працювати в Шевченківському районі.

Фото пункту системи Mortimer

Mortimer English Club пропонує дітям і дорослим можливість вивчити англійську мову за допомогою веселих ігор і без особливих зусиль - тим же способом, яким освоюється рідну мову

"Mortimer English Club має досить гнучку франчайзингову концепцію, тому у наших партнерів завжди є вибір: відкривати бізнес "з нуля" або використовувати успішну методику викладання англійської мови у вже діючому дитячому закладі, - розповіла порталу Franchising.ua Інна Азарова, Мастер Партнер мережі центрів англійської мови Mortimer English Club в Україні. - Так, франчайзі з Шевченківського району є власником приватного дитячого закладу, котрий в Києві працює вже два роки. Цей навчальний центр вже завоював собі добру репутацію, і тепер вирішив забезпечити своїх клієнтів ще одним якісним продуктом - методикою та програмами викладання англійської від Мортімер".

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mortimer English Club розширяється

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank