Mortimer English Club розширяється

П'ятниця
30.09.2011
Цієї осені мережа поповниться двома франчайзинговими закладами в Києві
 

Компанія Mortimer English Club вже другий рік, як вийшла на український ринок. Перші два заклади мережі успішно працюють в Києві. Розвиток франчайзингу компанії також продовжується у столиці. В кінці жовтня в Соломенському районі міста відкриється вже третя школа Mortimer English Club. Викладачі цього закладу вже пройшли тренінги з методики та програм навчання мережі, приміщення готове, залишилися останні штрихи до відкриття. А вже в середині листопаду наступна школа за концепцією Мортімер почне працювати в Шевченківському районі.

"Mortimer English Club має досить гнучку франчайзингову концепцію, тому у наших партнерів завжди є вибір: відкривати бізнес "з нуля" або використовувати успішну методику викладання англійської мови у вже діючому дитячому закладі, - розповіла порталу Franchising.ua Інна Азарова, Мастер Партнер мережі центрів англійської мови Mortimer English Club в Україні. - Так, франчайзі з Шевченківського району є власником приватного дитячого закладу, котрий в Києві працює вже два роки. Цей навчальний центр вже завоював собі добру репутацію, і тепер вирішив забезпечити своїх клієнтів ще одним якісним продуктом - методикою та програмами викладання англійської від Мортімер".

Міжнародна мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club на сьогодні об'єднує більше ніж 300 центрів у 20 країнах світу. Концепції викладання, яка використовується компанією, уже понад 20 років, франчайзингова пропозиція діє з 1999.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію