28.09.2011

BUYBRAND вдев’яте зібрав підприємців

В Москві пройшла щорічна виставка BUYBRAND-2011

З 21 по 23 вересня в столиці Росії пройшла одна з найбільших на території СНД та Східної Європи франчайзингових виставок. За три дні функціонування експозиції BUYBRAND-2011 відвідало більше 6 тисяч осіб, котрі прибули з країн близького та далекого зарубіжжя. Загалом у виставці взяли участь 217 компаній із 32 країн світу.

Buybrand, франчайзинг, франшиза

Участь у виставці взяли 217 брендів із 32 країн світу

В рамках заходу відбулося нагородження Національною премією у галузі франчайзингу "Золотий бренд-2011". Переможцем у номінації "Франчайзер року" стала "Незалежна лабораторія Інвітро". Це вже не перша перемога відомого бренду. Так, в 2006 році компанія була удостоєна звання "Соціально-значущого бренду", в 2009 перемогла в номінації "Золота франшиза" як найрентабельніший бренд року, а торік також стала "Франчайзером року".

Виставки BuyBrand, що проводяться в Експоцентрі протягом вже майже десятка років, отримали заслужену популярність у професійному бізнес-співтоваристві Росії і за її межами. Організатором виставки виступає, як і в минулі роки, компанія EMTG за підтримки Російської асоціації франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BUYBRAND вдев’яте зібрав підприємців

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank