28.09.2011

BUYBRAND вдев’яте зібрав підприємців

В Москві пройшла щорічна виставка BUYBRAND-2011

З 21 по 23 вересня в столиці Росії пройшла одна з найбільших на території СНД та Східної Європи франчайзингових виставок. За три дні функціонування експозиції BUYBRAND-2011 відвідало більше 6 тисяч осіб, котрі прибули з країн близького та далекого зарубіжжя. Загалом у виставці взяли участь 217 компаній із 32 країн світу.

Buybrand, франчайзинг, франшиза

Участь у виставці взяли 217 брендів із 32 країн світу

В рамках заходу відбулося нагородження Національною премією у галузі франчайзингу "Золотий бренд-2011". Переможцем у номінації "Франчайзер року" стала "Незалежна лабораторія Інвітро". Це вже не перша перемога відомого бренду. Так, в 2006 році компанія була удостоєна звання "Соціально-значущого бренду", в 2009 перемогла в номінації "Золота франшиза" як найрентабельніший бренд року, а торік також стала "Франчайзером року".

Виставки BuyBrand, що проводяться в Експоцентрі протягом вже майже десятка років, отримали заслужену популярність у професійному бізнес-співтоваристві Росії і за її межами. Організатором виставки виступає, як і в минулі роки, компанія EMTG за підтримки Російської асоціації франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank