Золотий Ломбард: авто та золото для франчайзі

П'ятниця
23.09.2011
Компанія пропонує своїм партнерам два напрямки ломбардної діяльності, та починати радить із кредитування золота
 

Компанія "Золотий Ломбард" розпочала свою діяльність в 2009 році в Києві. За два роки було відкрито три відділення в столиці та 9 в регіонах. Зараз "Золотий Ломбард" працює у трьох регіонах: Львівському, Кримському та Одеському. Власні точки мережі розташовуються в Одесі, Львові, Яворові, Євпаторії, Саках, Бахчисараї, тощо. Нещодавно компанія вирішила розвивати мережу з допомогою франчайзингу. "На сьогодні наш бізнес представлений двома напрямками: золотом та автомобілями. Своїм франчазі ми рекомендуємо починати з золота, тому що кредитування авто хоч і приносить більші прибутки, але потребує складнішого механізму регулювання. Щоб відкрити автоломбард, потрібно мати в наявності майданчик під автомобіль з пропускним режимом, а також - додаткову охорону, стаціонарного нотаріуса та експерта з оцінки вартості авто, - розповіла порталу Franchising.ua генеральний директор компанії "Золотий Ломбард" Олександра Рудь. - Автоломбард сьогодні вже не новинка, але коли ми тільки розпочинали займатися ним у 2009 році, для України цей бізнес був новим".

Зараз компанією ведуться переговори із першими потенційними франчайзі в Луганському та Сумському напрямку. Перед майбутніми партнерами "Золотий Ломбард" не ставить жорстких вимог. "Ми не вимагаємо від франчайзі певної кількості населення у місті, в якому відкривається точка, та певної кількості площі, - розповідає Олександра Рудь. - Щодо кількості населення, то тут головне вибрати жваве, живе містечко. Звісно, це не повинен бути населений пункт із населенням 3.000 чоловік, оскільки така точка себе просто не окупить. Але все одно, франчайзі сам обирає місце для майбутнього ломбарду, і ми не маємо права диктувати йому свої умови. Адже в своєму місті він орієнтується краще, ніж ми. Тому наші поради щодо вибору місця розташування точки носять лише рекомендаційний характер. Щодо розміру площі орендованого приміщення, то ми вимагаємо від франчайзі мінімальну площу, яка прописана в законодавстві, а це - 5 кв.м. Далі франчайзі може збільшувати її розмір на свій власний розсуд".

При правильному підході до бізнесу точка ТМ "Золотий Ломбард" окупається вже за перші 6-7 місяців. Якщо франчайзі планує займатися лише золотом, йому необхідно інвестувати в справу близько 100.000 гривень. Якщо підприємець хоче розвиватися ще й напрямі автокердитування, інвестиції будуть набагато більшими. Потрібно враховувати те, що на сьогодні вартість середньостатистичної угоди в автокредитуванні становить 120.000 гривень, а це - чималі кошти.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016