23.09.2011

Золотий Ломбард: авто та золото для франчайзі

Компанія пропонує своїм партнерам два напрямки ломбардної діяльності, та починати радить із кредитування золота

Компанія "Золотий Ломбард" розпочала свою діяльність в 2009 році в Києві. За два роки було відкрито три відділення в столиці та 9 в регіонах. Зараз "Золотий Ломбард" працює у трьох регіонах: Львівському, Кримському та Одеському. Власні точки мережі розташовуються в Одесі, Львові, Яворові, Євпаторії, Саках, Бахчисараї, тощо. Нещодавно компанія вирішила розвивати мережу з допомогою франчайзингу. "На сьогодні наш бізнес представлений двома напрямками: золотом та автомобілями. Своїм франчазі ми рекомендуємо починати з золота, тому що кредитування авто хоч і приносить більші прибутки, але потребує складнішого механізму регулювання. Щоб відкрити автоломбард, потрібно мати в наявності майданчик під автомобіль з пропускним режимом, а також - додаткову охорону, стаціонарного нотаріуса та експерта з оцінки вартості авто, - розповіла порталу Franchising.ua генеральний директор компанії "Золотий Ломбард" Олександра Рудь. - Автоломбард сьогодні вже не новинка, але коли ми тільки розпочинали займатися ним у 2009 році, для України цей бізнес був новим".

Золотий Ломбард, франчайзинг, франшиза

Під ТМ "Золотий Ломбард" працює 12 власних точок, тоді як відкриття франчайзингових перебуває зараз на рівні переговорів.

Зараз компанією ведуться переговори із першими потенційними франчайзі в Луганському та Сумському напрямку. Перед майбутніми партнерами "Золотий Ломбард" не ставить жорстких вимог. "Ми не вимагаємо від франчайзі певної кількості населення у місті, в якому відкривається точка, та певної кількості площі, - розповідає Олександра Рудь. - Щодо кількості населення, то тут головне вибрати жваве, живе містечко. Звісно, це не повинен бути населений пункт із населенням 3.000 чоловік, оскільки така точка себе просто не окупить. Але все одно, франчайзі сам обирає місце для майбутнього ломбарду, і ми не маємо права диктувати йому свої умови. Адже в своєму місті він орієнтується краще, ніж ми. Тому наші поради щодо вибору місця розташування точки носять лише рекомендаційний характер. Щодо розміру площі орендованого приміщення, то ми вимагаємо від франчайзі мінімальну площу, яка прописана в законодавстві, а це - 5 кв.м. Далі франчайзі може збільшувати її розмір на свій власний розсуд".

При правильному підході до бізнесу точка ТМ "Золотий Ломбард" окупається вже за перші 6-7 місяців. Якщо франчайзі планує займатися лише золотом, йому необхідно інвестувати в справу близько 100.000 гривень. Якщо підприємець хоче розвиватися ще й напрямі автокердитування, інвестиції будуть набагато більшими. Потрібно враховувати те, що на сьогодні вартість середньостатистичної угоди в автокредитуванні становить 120.000 гривень, а це - чималі кошти.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Золотий Ломбард: авто та золото для франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank