22.09.2011

Благовіст на шляху франчайзингу

Одна з найбільших агенцій нерухомості націлена розвивати франчайзингову мережу

Компанія Благовіст, заснована у 1993 році, на сьогодні є найбільшою в столиці агенцією нерухомості, яка налічує 10 філіалів, розташованих у різних районах Києва. Закріпивши свої позиції на ринку столиці, компанія вирішила розвиватися по франчайзингу. Благовіст - це не перша ріелторська агенція, яка вирішила розвивати франчайзинг в Україні. В 2008 році цю естафету розпочала російська компанія Хірш, в 2009 продовжила "Паркер енд Оболенський", а в 2010 своїм проектом Domik.net завершила "Планета Оболонь". Всі ці спроби потерпіли невдачу. Економічна криза, яка спричинила падіння попиту на нерухомість, демотивовувала потенційних франчайзі серйозно братися за такий бізнес. Сьогодні ж на ринку спостерігається значне покращення. Житло дешевшає, а отже - й попит на нього зростає. Чи надихне це потенційних франчайзі? Чи стане компанія Благовіст першим успішним франчайзером на ринку нерухомості? Згодом дізнаємось.

Нерухомість

В 10 філіалах АН "Благовіст", які діють в різних районах Києва, працює на сьогодні більше 880 співробітників.

"Ідея розвивати свою франчайзингову мережу виникла у нас досить давно, але ми бачили, що ринок ріелторських послуг ще не готовий до такої схеми роботи, - розповіла порталу Franchising.ua генеральний директор АН "Благовіст" Ірина Луханіна. – Наш франчайзі повинен розуміти які ще переваги, крім відомого бренду, він отримає в пакеті франшизи. А ми, зі своєї сторони, повинні були розуміти, що ми можемо запропонувати покупцям франшизи, і що можемо від них вимагати. Сьогодні компанія "дозріла" для цього кроку, і ми впевнені в його ефективності". На сьогодні компанія Благовіст чітко сформувала свої вимоги до потенційних партнерів. Для того, щоб стати франчайзі компанії, необхідно мати в наявності діючу агенцію нерухомості, кваліфікований персонал та офісне приміщення, або можливість інвестувати в його відкриття "з нуля".

Благовіст має намір розвивати мережу у великих містах. "Перш за все нас цікавлять представники міст-мільйонників. Наша головна мета – зробити бренд "Благовіст" відомим у всій країні, - розповідає Ірина Луханіна. - Оскільки саме у великих містах більш активний ринок нерухомості та більше можливостей для його розвитку і окупності, розпочати розвиток франшизи ми плануємо саме звідти. Проте ми пропонуємо своїм франчайзі дуже гнучкий підхід і будемо розглядати всіх претендентів в індивідуальному порядку. Оскільки кожен регіон нашої країни має свої особливості, а також – свої перспективи".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Благовіст на шляху франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank