21.09.2011

Мудрий Слон здивує дітей в Україні

Чеська компанія, що займається видавництвом книжок для дітей, в яких головними героями виступають самі читачі, шукає мастера в нашій країні

Видавництво "Блакитний Слон" - це оригінальна концепція, в основі якої лежить створення песоналізованих книг для дітей. Юні читачі самі стають героями казки чи оповідки, яку читають, що стимулюєт їхню любов до літератури та процесу читання. Робота компанії почалася в 1998 році в Чехії. Згодом діяльність мережі з виробництва та продажу персоналізованих книг поширилася на територію Польщі та Словаччини,а кількість представництв збільшилася до 50. Зараз компанія має намір вийти на український ринок та знайти тут мастер-франчайзі, який візьметься за подальший розвиток мережі.

Мудрий слон, франчайзинг, франшиза

"Мудрий слон" - унікальна концепція бізнесу , що полягає у створенні дитячих видань, у яких дитина стає активним учасником казкової історії.

Вся продукція, яку випустив свого часу "Мудрий Слон", отримала світове визнання та принесла компанії великі прибутки. В 2001 році видавництво створило спеціальний дидактичний посібник-гру під назвою "Плутанина". В цьому ж році спеціалісти галузі присвоїли їй звання "правильної іграшки", а за кількістю продажів ця книжка обігнала навіть Гарі Поттера. В 2006 році вийшов перший аудіо запис "Ворон Тік" - 50-хвилинна казкова історія, в яку спеціальна комп'ютерна програма може вставити конкретного головного героя (сина, внука, тощо). В комп'ютерній базі даних "Ворона Тіка" було записано 500 імен дівчаток та хлопчиків, а в подарунок юні слухачі отримували ще й книгу. В 2006 році виник проект підтримки дитячого читання - те, чим компанія займається і зараз. А в 2010 видавництво запропонувало участь у проекті молодим авторам та ілюстраторам.

З самого початку діяльність видавництва розвивалася завдяки використанню механізму франчайзингу. Перед своїми франчайзі компанія завжди ставила мінімальні вимоги. Вміння розуміти дітей, любов до книг та схильність до торговельних відносин - ось золота формула ідеального партнера "Мудрого Слона". Крім цього, франчайзі не знадобляться офіс та величезні інвестиції. Комп'ютер і лазерний принтер - це вся техніка, яка знадобиться для ведення цього бізнесу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Мудрий Слон здивує дітей в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank