20.09.2011

TONNY snack: стріт-фуд зі всього світу

В асортименті компанії - продукція, зроблена за бельгійською, французькою, американською рецептурою

TONNY snack - це концепція стріт-фуду, яка об'єднує ідеї, почерпнуті зі всього світу. "Я дуже часто буваю в інших країнах, де бачу багато цікавих пропозицій стріт-фуду. От і вирішив найкращі з них впровадити на українському ринку", - розповів порталу Franchising.ua засновник компанії Антон Труханюк. Зараз в асортименті стріт-фудів торговельної марки - льєжські вафлі за бельгійською рецептурою, хот-доги по-американськи, по-французьки та глінтвейн.

TONNY snack, франчайзинг, франшиза

Щоб стати франчайзі компанії, необхідні інвестиції у розмірі 25.000 - 35.000 гривень.

З часом асортимент продукції, представленої в мережі, буде збільшуватися. "Ті цікаві речі, які можна просувати в українських умовах, потребують додаткових технологічних розробок, чим ми зараз і займаємось, - розповів Антон Труханюк. - Зараз ми також працюємо над розробкою нової продукції, але перед розповсюдженням в мережі, вона повинна пройти кілька етапів тестування. Спершу ми тестуємо самі технології, потім - продукцію у фокус-групах, і, насамкінець, тестово викладаємо продукцію на прилавок тієї чи іншої тоговельної точки. Якщо вона користується попитом - поширюємо її по всій мережі".

Перша точка відкрилася у Києві в травні 2010 року. Зараз на території столиці працює 17 власних точок. Нещодавно компанія вирішила розвиватися по франчайзингу. Франчайзі TONNY snack вже відкрив своє відділення на Майдані Незалежності. Далі в планах компанії - розвиток франчайзингу в регіонах. Першим франчайзі із регіонів буде партнер із Запоріжжя, з яким вже досягнуто всіх необхідних домовленостей. Відповідно там, до кінця року, відкриється декілька франчайзингових точок. Також зараз ведуться попередні переговори із потенційними франчайзі з Вінницької, Харківської та Дніпропетровської областей. Паралельно із розвитком франчайзингу в Україні TONNY snack збирається відкривати власні відділення в Росії. Після того, як там себе зарекомендують власні заклади, з'являться і франчайзингові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank