17.09.2011

Наминайко випікатимуть разом

На точках випікання ТМ "Наминайко" працюватиме дирекція компанії-франчайзера

З 19 вересня в рамках акції "Випікаємо разом!" топ-менеджмент ПАТ "Концерн Хлібпром" виходить працювати на точки ТМ "Наминайко" у регіонах. Представники франчайзера по одному дню наочно демонструватимуть в кутках випікання, як працюють нові стандарти обслуговування, та власноруч перевірятимуть їх ефективність для франчайзі. Акція триватиме до 30 вересня.

Наминайко, точка продажів, кіоск, покупець, слойки

Компанія почала франчайзингову діяльність в 2006 році, і на сьогоднішній день торговельні точки "Наминайко" присутні практично у всіх регіонах і в багатьох великих містах країни

Як зазначив генеральний директор ПАТ "Концерн Хлібпром", ця акція – нагода налагодити тіснішу співпрацю з існуючими партнерами, отримати відгуки про продукцію безпосередньо від споживача, перевірити на корисність особисто всі інструкції, стандарти та рекомендації, які надаються компанією підприємцям. Для франчайзі – це також унікальна нагода отримати об’єктивну сторонню оцінку роботи власного персоналу, бізнесу та індивідуальні рекомендації з покращення роботи власної точки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Наминайко випікатимуть разом

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank