17.09.2011

Наминайко випікатимуть разом

На точках випікання ТМ "Наминайко" працюватиме дирекція компанії-франчайзера

З 19 вересня в рамках акції "Випікаємо разом!" топ-менеджмент ПАТ "Концерн Хлібпром" виходить працювати на точки ТМ "Наминайко" у регіонах. Представники франчайзера по одному дню наочно демонструватимуть в кутках випікання, як працюють нові стандарти обслуговування, та власноруч перевірятимуть їх ефективність для франчайзі. Акція триватиме до 30 вересня.

Наминайко, точка продажів, кіоск, покупець, слойки

Компанія почала франчайзингову діяльність в 2006 році, і на сьогоднішній день торговельні точки "Наминайко" присутні практично у всіх регіонах і в багатьох великих містах країни

Як зазначив генеральний директор ПАТ "Концерн Хлібпром", ця акція – нагода налагодити тіснішу співпрацю з існуючими партнерами, отримати відгуки про продукцію безпосередньо від споживача, перевірити на корисність особисто всі інструкції, стандарти та рекомендації, які надаються компанією підприємцям. Для франчайзі – це також унікальна нагода отримати об’єктивну сторонню оцінку роботи власного персоналу, бізнесу та індивідуальні рекомендації з покращення роботи власної точки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank