14.09.2011

Enjoy залишив своїх франчайзі "з носом"

В червні компанія звільнила всіх своїх працівників, в один день заблокувала всі корпоративні номери, а керівництво безслідно зникло

Один із найбільших гравців ринку стріт-фуду в Україні, компанія-франчазер "Енджой", яка об'єднувала близько 100 франчайзингових точок, припинила своє існування. Кілька точок, які працюють під логотипом "Енджой", вже не продають продукцію компанії, а просто користуються її брендом. Всіх працівників "Енджой" було звільнено протягом одного дня. "В компанії я не працюю з червня, з цього ж часу не існує й самої компанії, - розповів порталу Franchising.ua Андрій Сахно, екс-представник компанії в Донецькій, Луганській та Дніпропетровській області. - Що трапилося - для мене це загадка. Просто в один прекрасний момент нам сказали, що ми всі звільнені. Дізнатися причину припинення діяльності компанії я не зміг, оскільки номер головного офісу та корпоративні номери, з допомогою яких ми, працівники компанії, спілкувалися з керівництвом та між собою, одразу були заблоковані".

Enjoy, франчайзинг, франшиза

На сайті компанії "Енджой" ще й досі знаходиться франчайзингова пропозиція, проте жоден номер телефону у закладці "Контакти" вже не діє.

Несподіване, нічим не обгрунтоване зникнення компанії "Енджой" з українського ринку стріт-фуду завдало збитків колишнім працівникам та франчайзі компанії. "У компанії залишилися борги перед більшістю колишніх співробітників та франчайзі. Мені, наприклад, колишній роботодавець винен 13.000 гривень,- розповів порталу Franchising.ua екс-директор з маркетингу компанії "Енджой" Святослав Швецов. - Крім цього, багато колишніх франчайзі залишилися з пічним устаткуванням, яке компанія видавала під заставу, з обіцянкою повернення застави у разі припинення діяльності".

Нагадуємо, що компанія "Енджой" з'явилася на українському ринку в липні 2009 року, одразу з розпочавши стрімке розширення франчайзингової мережі. На початку діяльності компанії кожні три дні мережа поповнювалася всередньому двома новими точками. Франчайзі "Енджой" відкривали свої стріт-фуди у Київській, Донецькій, Луганській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Хмельницькій та Черкаській областях.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank