14.09.2011

Enjoy залишив своїх франчайзі "з носом"

В червні компанія звільнила всіх своїх працівників, в один день заблокувала всі корпоративні номери, а керівництво безслідно зникло

Один із найбільших гравців ринку стріт-фуду в Україні, компанія-франчазер "Енджой", яка об'єднувала близько 100 франчайзингових точок, припинила своє існування. Кілька точок, які працюють під логотипом "Енджой", вже не продають продукцію компанії, а просто користуються її брендом. Всіх працівників "Енджой" було звільнено протягом одного дня. "В компанії я не працюю з червня, з цього ж часу не існує й самої компанії, - розповів порталу Franchising.ua Андрій Сахно, екс-представник компанії в Донецькій, Луганській та Дніпропетровській області. - Що трапилося - для мене це загадка. Просто в один прекрасний момент нам сказали, що ми всі звільнені. Дізнатися причину припинення діяльності компанії я не зміг, оскільки номер головного офісу та корпоративні номери, з допомогою яких ми, працівники компанії, спілкувалися з керівництвом та між собою, одразу були заблоковані".

Enjoy, франчайзинг, франшиза

На сайті компанії "Енджой" ще й досі знаходиться франчайзингова пропозиція, проте жоден номер телефону у закладці "Контакти" вже не діє.

Несподіване, нічим не обгрунтоване зникнення компанії "Енджой" з українського ринку стріт-фуду завдало збитків колишнім працівникам та франчайзі компанії. "У компанії залишилися борги перед більшістю колишніх співробітників та франчайзі. Мені, наприклад, колишній роботодавець винен 13.000 гривень,- розповів порталу Franchising.ua екс-директор з маркетингу компанії "Енджой" Святослав Швецов. - Крім цього, багато колишніх франчайзі залишилися з пічним устаткуванням, яке компанія видавала під заставу, з обіцянкою повернення застави у разі припинення діяльності".

Нагадуємо, що компанія "Енджой" з'явилася на українському ринку в липні 2009 року, одразу з розпочавши стрімке розширення франчайзингової мережі. На початку діяльності компанії кожні три дні мережа поповнювалася всередньому двома новими точками. Франчайзі "Енджой" відкривали свої стріт-фуди у Київській, Донецькій, Луганській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Хмельницькій та Черкаській областях.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Enjoy залишив своїх франчайзі з носом

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank