08.09.2011

Pierre Cardin: за 3 роки вдвічі більше

Протягом найближчих трьох років компанія планує охопити всю країну

Компанія "Альта Тек" вже близько 10 років займається просуванням торговельної марки Pierre Cardin на українському ринку. "Альта Тек" працювала з брендом Pierre Cardin з самого початку свого існування, оскільки отримала ексклюзивне право представляти марку на території України. Потім, вже в доповнення до Pierre Cardin, компанія взялася за розвиток ще двох торговельних марок", - розповів порталу Franchising.ua представник компанії Микита Рижих. Зараз під іменем відомого італійського дизайнера в Україні працює вже 18 магазинів в Києві, Донецьку, Сімферополі, Ялті, Одесі, Херсоні, Львові, Харькові, Дніпропетровську та Кіровограді. Серед цих точок 13 функціонують на умовах франчайзингу, решта - власні. До початку весни компанія планує збільшити кількість монобрендових магазинів до 23, а протягом наступних трьох років - подвоїти число точок мережі.

Pierre Kardin, чоловічий одяг, італійський дизайнер, П\'єр Карден

Pierre Cardin - це концептуальний магазин класичного і повсякденного одягу, який представлений у співвідношенні 30% до 70%. Покупці брендового одягу - чоловіки від 25 до 45 років.

Найближчим часом магазини Pierre Cardin відкриються в Донецьку, Дніпропетровську та Харкові. Крім того, компанія продовжує пошук потенційних франчайзі. "Зараз ми хочемо знайти партнерів в тих містах, де ми ще не представлені, а це - Запоріжжя, Черкаси, Кривий Ріг, Кременчук, Івано-Франківськ та Ужгород", - розповідає Микита Рижих.

Легендарний дизайнер П'єр Карден розпочав свою діяльність в модному домі Christian Dior коли йому було 24. Вже за п'ять років діяльності він став наскільки відомим, що започаткував свій власний бренд. Сьогодні під його ім'ям випускається близько 20 тисяч моделей одягу, сумок, годинників та парфюмерії. Ця талановита людина запатентувала вже близько 500 різних винаходів у сфері моди, транспорту, реклами, архітектури і презентацій.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank