07.09.2011

Ломбард КОМОД зробить подарунок своїм франчайзі

Компанія проведе рекламну акцію та запустить новий сайт для франчайзі

У франчайзі ломбардів КОМОД з'являться нові можливості та додаткова підтримка з боку франчайзера. З середини вересня стартує новий сайт компанії, призначений для користування всіма франчайзі компанії. Відтепер власник ломбарду матиме змогу самостійно коректувати дані щодо умов кредитування та акцій, які проводяться на його відділенні.

Фото пункту системи Ломбард «КОМОД» Фото Ломбард «КОМОД»

Ломбард розташовується на багатолюдних вулицях, ринках, вокзалах, жвавих автострадах, перший ряд будинків. У невеликому місті ломбард рекомендується відкривати в центрі, в мегаполісах же можна розпочинати бізнес і в спальних районах

Окрім запуску сайту протягом вересня у відділеннях мережі проходитиме безкоштовна для франчайзі і заохочувальна для клієнтів акція. "Для проведення акції, лише на рекламу ми виділили 47.000 гривень. Протягом періоду проведення акції, тобто, до видачі останньої призової скретч-картки, кожен клієнт ломбарду "Комод" отримає карточку із захисним покриттям, під яким знаходитиметься грошовий приз, - розповідає Валентина Чаплигіна, заступник директора Фінансової Компанії Групи ломбардів "КОМОД". - Найменший виграш становитиме 1 гривню, найбільший - 100. Бюджет бонусних коштів сягає 35.000 гривень. Розробляючи цю акцію ми поставили перед собою дві мети: по-перше - це подарунок для наших франчайзі, адже ми цінуємо наше співробітництво, та від щирого серця бажаємо їм успіху у ломбардній діяльності, а, по-друге, - підвищити впізнаваність бренду. Щоб виконати ці два завдання ми залучили такі провідні радіо-компанії, як "Наше Радіо" та "Авторадіо"

Сьогодні в мережі працює вже 66 ломбардів. Серед даних точок - 4 власних, решта належать франчайзі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ломбард КОМОД зробить подарунок своїм франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank