06.09.2011

Avanti відкриває франчайзингові двері

До кінця 2012 року компанія буде у всіх містах з населенням від 500 тисяч

Компанія Avanti вийшла на український ринок у вересні 2001 року. Діяльність розпочиналася з невеликого відділення при меблевому магазині в Одесі. Через півроку роботи замість нього з'явився перший повноцінний магазин площею 500 кв.м. На сьогодні мережа Avanti представлена сімома власними точками в Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, Дніпропетровську та трьома франчайзинговими в Чернівцях, Івано-Франківську й Севастополі. До кінця року в планах Avanti - ще два магазини у західній та східній частині України. До кінця 2012-го компанія має намір бути представленою у всіх містах з населенням від 500 тисяч і більше.

Аванті, супермаркет дверей, франчайзинг, франшиза

В кожному магазині Avanti представлено близько 100 зразків виробів, ціни на які коливаються в межах від 300 до 6.000 €. Якщо дверей, які сподобалися клієнту, немає в наявності, їх можна замовити.

З самого початку свого існування компанія співпрацювала лише з італійськими виробниками. "Італія - це батьківщина дизайну сучасних виробів для інтер'єру, тобто дверей та меблів. 90 % виробів на ринку або копіюють італійський дизайн, або зроблені в ньому. За якістю обробки та оздоблення Італія виступає в якості лідера серед інших країн світу", - розповідає Владлен Синишен, менеджер з розвитку компанії Avanti.

Франчайзі компанія пропонує два формати співпраці: брендовий салон Avanti та розміщення продукції в мультибрендовому магазині. Повноцінний брендовий магазин розрахований на міста з населенням від 100 тисяч і більше. Підприємці, котрі бажають представляти торговельну марку в містах з населенням від 50 до 100 тисяч чоловік, можуть скористатися для цього невеликим відділення площею від 20 до 100 кв.м у мультибрендовому магазині. Відкриття точки у місті-мільйоннику надає франчайзі додаткові можливості. "Відкривши магазин у місті з населенням більше 500 тисяч, франчайзі отримує ексклюзивне право на розвиток мережі в цьому місті або, навіть, у всій області. Все залежить від того, наскільки близько до нього знаходяться інші населені пункти", - розповідає Владлен Синишен.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Avanti відкриває франчайзингові двері

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank