05.09.2011

Myway затанцює в регіонах

Нові школи танців будуть франчайзинговими

Myway - один з провідних центрів сучасної хореографії в Україні. Танцювальна школа знаходиться в Києві, де працює вже близько шести років. Зараз в ній функціонує близько сорока танцювальних груп, викладання в яких ведеться у більш ніж шістнадцяти напрямах. Влітку цього року керівництво компанії Myway прийняло рішення про створення мережі брендових шкіл на території України і запропонувала співпрацю для франчайзі з регіонів.

Myway, франчайзинг, франшиза

Танцювальний центр Myway - це більше ніж 16 танцювальних стилів, серед яких: hip-hop, contemporary, hip-hop heels, jazz, house dance, jazz - funk, jazz - pop, street - funk, jazz - funk kids, ragga, LA style, popping, broadway jazz, stomp, stretching та інші.

Майбутнім власником франшизи Myway керівництво танцювального центру бачить людину, яка має пряме відношення до сфери хореографії. "Щоб бізнес пішов успішно, людина, котра за нього візьметься, повинна орієнтуватися у цій справі. Тому що наявність необхідної суми ще не гарантує успіху, - коментує засновник та керівник Dance Centre Myway Олександр Бобік. - Як варіант, інвестор може не розбиратися в танцях, але мати партнера, який добре знає цю сферу та працює у ній".

На відміну від вже існуючої школи, яка розташовується на площі розміром 720 кв.м. та охоплює 5 танцювальних залів, франчайзингова школа може мати лише одну танцювальну залу та знаходитися в приміщенні розміром від 150 кв. м. В залежності від стану орендованого приміщення, інвестиції, необхідні для відкриття школи, становлять 10.000 доларів і більше. За умови, якщо орендоване під танцювальну школу приміщення не потребуватиме значних інвестицій, бізнес від Myway окупиться вже за півроку.

В планах компанії - відкриття шкіл у містах із кількістю населення не менше 500 тисяч чоловік. До кінця наступного року Myway планує відкриття як мінімум 5 представництв з подальшим охопленням всієї території України. Київ компанія залишає за собою.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank