05.09.2011

GARCIA йде вперед

До кінця року компанія планує відкрити 5-6 нових магазинів

Тиждень тому ще один брендовий магазин GARCIA відкрився в Ужгороді. Протягом вересня та жовтня франчайзингові точки з'являться також у Львові та Вінниці. "Зараз ми закінчуємо вести переговори із підприємцями з Донецьку, Харкова, Житомиру та з декількох невеликих міст, - розповідає Олександр Скорін, представник компанії "Мода Трейд Україна", яка розвиває мережу фірмових магазинів GARCIA. - Тому до кінця року буде ще приблизно 5-6 нових відкриттів". Зараз в Україні функціонує вже 4 магазини GARCIA, три з яких - франчайзингові. Франчайзингові відділення знаходяться у Рівному, Запоріжжі та Ужгороді.

Garcia, франчайзинг, франшиза

GARCIA - монобрендовий магазин для чоловіків і жінок від 18 до 45 років, що пропонує модний повсякденний одяг в середньому ціновому сегменті з сильною джинсового лінією.

У першу чергу "Мода Трейд Україна" націлена на мільйонники та великі міста країни, однак не виключає інших варіантів і розглядає запуск магазинів у містах з населенням від 200 тис. жителів. Крім франчайзингових магазинів компанія має намір надалі відкривати також власні.

Бренд GARCIA родом з Італії. В даний час магазини GARCIA працюють в Нідерландах, Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Румунії, Греції, Кіпрі, Словаччини, Швейцарії, Болгарії, Польщі, Сінгапуге, Росії та Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank