Середа
31.08.2011
Український виробник модного одягу розробив франчайзингову пропозицію для регіонів
 

Компанія Krisstel була заснована в 2007 році в місті Києві. Ідея створення торговельної марки належить відомій українській дизайнерці Світлані Шелефіст. Саме вона працює над всіма колекціями, які можна побачити в магазинах Krisstel. Брендовий одяг виготовляється із якісної італійської тканини. Зараз під цією торговельною маркою в столиці працює вже 6 магазинів. Нещодавно компанія прийняла рішення про розширення мережі та розробила франчайзингову пропозицію. Тепер власні магазини Krisstel відкриватимуться в Києві, а франчайзингові - в регіонах.

Для відкриття магазину цієї торговельної марки франчайзі знадобиться приміщення площею не менше 50 кв.м. Тут можливі два формати співпраці: окрема точка продажу в ТЦ або повноцінний магазин у прохідному місці. При сумі вкладених інвестицій у розмірі 800.000 гривень проект обіцяє окупитися за півтора року. Щомісяця франчайзі повинен буде здійснювати відрахування у розмірі 3 % від обороту на національну рекламу бренду.

На сьогодні вже можна говорити про перші потенційні відкриття магазинів Krisstel та плани на майбутнє. "Першими франчайзі компанії стануть наші оптові клієнти із Донецьку, Дніпропетровську, Львова та Вінниці, - розповідає ,бренд-менеджер компанії Володимир Загороднюк. - До кінця 2012 року ми маємо намір охопити всі обласні центри країни, а згодом розширюватися в їхніх межах. Так, наприклад, у Дніпропетровську та Донецьку ми допускаємо відкриття 4 магазинів мережі".


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?