Середа
31.08.2011
Український виробник модного одягу розробив франчайзингову пропозицію для регіонів
 

Компанія Krisstel була заснована в 2007 році в місті Києві. Ідея створення торговельної марки належить відомій українській дизайнерці Світлані Шелефіст. Саме вона працює над всіма колекціями, які можна побачити в магазинах Krisstel. Брендовий одяг виготовляється із якісної італійської тканини. Зараз під цією торговельною маркою в столиці працює вже 6 магазинів. Нещодавно компанія прийняла рішення про розширення мережі та розробила франчайзингову пропозицію. Тепер власні магазини Krisstel відкриватимуться в Києві, а франчайзингові - в регіонах.

Для відкриття магазину цієї торговельної марки франчайзі знадобиться приміщення площею не менше 50 кв.м. Тут можливі два формати співпраці: окрема точка продажу в ТЦ або повноцінний магазин у прохідному місці. При сумі вкладених інвестицій у розмірі 800.000 гривень проект обіцяє окупитися за півтора року. Щомісяця франчайзі повинен буде здійснювати відрахування у розмірі 3 % від обороту на національну рекламу бренду.

На сьогодні вже можна говорити про перші потенційні відкриття магазинів Krisstel та плани на майбутнє. "Першими франчайзі компанії стануть наші оптові клієнти із Донецьку, Дніпропетровську, Львова та Вінниці, - розповідає ,бренд-менеджер компанії Володимир Загороднюк. - До кінця 2012 року ми маємо намір охопити всі обласні центри країни, а згодом розширюватися в їхніх межах. Так, наприклад, у Дніпропетровську та Донецьку ми допускаємо відкриття 4 магазинів мережі".