31.08.2011

Save Time дозволить заощадити

Завдяки інноваційним технологіям автомийки мережі Save Time використовують у 30 раз менше води

Компанія Save Time розвиває мережу автомийок, які єдині в Україні використовують у своїй роботі парогенератор, - обладнання, що вже встигло зарекомендувати себе на європейському ринку, а особливо — у сусідній Польщі. "Очистка парою активно використовується в європейських країнах. Цей вид бізнесу вигідний для підприємця, адже він дає йому змогу заощаджувати: автомийки Save Time витрачають у 30 раз менше води, ніж звичайні, - коментує генеральний директор компанії Альгіс Ярмош. - Клієнт також залишається задоволеним: авто не просто стає чистим, але й проходить антиалергійну обробку, позбувається запахів. У свою чергу парогенератор — одна з можливостей покращення екологічної ситуації. Тому в більшості європейських країн такий бізнес дотується державою".

Save Time, франчайзинг, франшиза

Близько 60.000 гривень необхідно, щоб відкрити автомийку під ТМ "Save Time"

На сьогодні мережа автомийок Save Time розвивається у двох форматах: розбірної автомийки та закладу для чистки коврів парою. Дві власні точки компанії знаходяться у Запоріжжі, дві франчайзингові — в Донецьку. Франчайзинг — не єдиний спосіб розширення на ринку. У Save Time є також і партнерська пропозиція. Партнерські точки сьогодні представлені 4 автомийками в Одесі та однією у Львові. Вони повністю використовують технології Save Time, але розташовуються на базі автозаправок, тому не позначаються брендом. У планах компанії - Крим. "У Криму сезон триває найдовше в Україні. А ми знаємо, що автомийки — це сезонний бізнес", - ділиться Альгіс Ярмош. До кінця року Save Time має намір відкрити як мінімум 5 нових точок в Києві, Дніпроперовську та ще в кількох великих містах.

На український ринок Save Time вийшла у 2008 році. На початку своєї діяльності компанія планувала розвиток мережі за рахунок встановлення розбірних автомийок в торговельних центрах. "З деякими торговельними центрами в нас навіть уже були попередні домовленості. Однак початок кризи вніс свої коректури. Незважаючи на те, що розбірні автомийки — це дуже зручно, адже вони не потребують фундаменту і встановлюються за 3 дні, нам довелося розпочати пошук нових технологій", - розповідає Альгіс Ярмош.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank