31.08.2011

Save Time дозволить заощадити

Завдяки інноваційним технологіям автомийки мережі Save Time використовують у 30 раз менше води

Компанія Save Time розвиває мережу автомийок, які єдині в Україні використовують у своїй роботі парогенератор, - обладнання, що вже встигло зарекомендувати себе на європейському ринку, а особливо — у сусідній Польщі. "Очистка парою активно використовується в європейських країнах. Цей вид бізнесу вигідний для підприємця, адже він дає йому змогу заощаджувати: автомийки Save Time витрачають у 30 раз менше води, ніж звичайні, - коментує генеральний директор компанії Альгіс Ярмош. - Клієнт також залишається задоволеним: авто не просто стає чистим, але й проходить антиалергійну обробку, позбувається запахів. У свою чергу парогенератор — одна з можливостей покращення екологічної ситуації. Тому в більшості європейських країн такий бізнес дотується державою".

Save Time, франчайзинг, франшиза

Близько 60.000 гривень необхідно, щоб відкрити автомийку під ТМ "Save Time"

На сьогодні мережа автомийок Save Time розвивається у двох форматах: розбірної автомийки та закладу для чистки коврів парою. Дві власні точки компанії знаходяться у Запоріжжі, дві франчайзингові — в Донецьку. Франчайзинг — не єдиний спосіб розширення на ринку. У Save Time є також і партнерська пропозиція. Партнерські точки сьогодні представлені 4 автомийками в Одесі та однією у Львові. Вони повністю використовують технології Save Time, але розташовуються на базі автозаправок, тому не позначаються брендом. У планах компанії - Крим. "У Криму сезон триває найдовше в Україні. А ми знаємо, що автомийки — це сезонний бізнес", - ділиться Альгіс Ярмош. До кінця року Save Time має намір відкрити як мінімум 5 нових точок в Києві, Дніпроперовську та ще в кількох великих містах.

На український ринок Save Time вийшла у 2008 році. На початку своєї діяльності компанія планувала розвиток мережі за рахунок встановлення розбірних автомийок в торговельних центрах. "З деякими торговельними центрами в нас навіть уже були попередні домовленості. Однак початок кризи вніс свої коректури. Незважаючи на те, що розбірні автомийки — це дуже зручно, адже вони не потребують фундаменту і встановлюються за 3 дні, нам довелося розпочати пошук нових технологій", - розповідає Альгіс Ярмош.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Save Time дозволить заощадити

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank