Середа
31.08.2011
Завдяки інноваційним технологіям автомийки мережі Save Time використовують у 30 раз менше води
 

Компанія Save Time розвиває мережу автомийок, які єдині в Україні використовують у своїй роботі парогенератор, - обладнання, що вже встигло зарекомендувати себе на європейському ринку, а особливо — у сусідній Польщі. "Очистка парою активно використовується в європейських країнах. Цей вид бізнесу вигідний для підприємця, адже він дає йому змогу заощаджувати: автомийки Save Time витрачають у 30 раз менше води, ніж звичайні, - коментує генеральний директор компанії Альгіс Ярмош. - Клієнт також залишається задоволеним: авто не просто стає чистим, але й проходить антиалергійну обробку, позбувається запахів. У свою чергу парогенератор — одна з можливостей покращення екологічної ситуації. Тому в більшості європейських країн такий бізнес дотується державою".

На сьогодні мережа автомийок Save Time розвивається у двох форматах: розбірної автомийки та закладу для чистки коврів парою. Дві власні точки компанії знаходяться у Запоріжжі, дві франчайзингові — в Донецьку. Франчайзинг — не єдиний спосіб розширення на ринку. У Save Time є також і партнерська пропозиція. Партнерські точки сьогодні представлені 4 автомийками в Одесі та однією у Львові. Вони повністю використовують технології Save Time, але розташовуються на базі автозаправок, тому не позначаються брендом. У планах компанії - Крим. "У Криму сезон триває найдовше в Україні. А ми знаємо, що автомийки — це сезонний бізнес", - ділиться Альгіс Ярмош. До кінця року Save Time має намір відкрити як мінімум 5 нових точок в Києві, Дніпроперовську та ще в кількох великих містах.

На український ринок Save Time вийшла у 2008 році. На початку своєї діяльності компанія планувала розвиток мережі за рахунок встановлення розбірних автомийок в торговельних центрах. "З деякими торговельними центрами в нас навіть уже були попередні домовленості. Однак початок кризи вніс свої коректури. Незважаючи на те, що розбірні автомийки — це дуже зручно, адже вони не потребують фундаменту і встановлюються за 3 дні, нам довелося розпочати пошук нових технологій", - розповідає Альгіс Ярмош.


популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016