30.08.2011

Експедиція буде у всьому світі

У подальших планах компанії - вихід за межі СНД

За 5 років дії франчайзингової пропозиції більше ніж 200 магазинів під торговельною маркою "Експедиція" відкрилися у таких країнах, як Білорусія, Латвія, Естонія, Киргизія, Угорщина, Казахстан та Молдова. Близько 30 магазинів діють і в Україні. Охопивши ринок СНД компанія прийняла рішення йти далі. Вже в листопаді цього року "Експедиція" планує відкриття власного магазину в Лондоні. Франчайзингові точки мережі з'являться згодом у Празі, Белграді, Любляні, Йоганнесбурзі та Бейруті. Їхнім відкриттям займуться підприємці, які раніше проживали на території Росії. "Експедиція" має намір відкрити свої магазини у всіх великих містах за кордоном, в яких проживає багато російських емігрантів. Саме їм компанія бажає доручити розвиток свого бізнесу на умовах франчайзингу. До речі, перший крок у бік експансії зарубіжних ринків вже зроблено: у квітні цього року в одному із торговельних центрів Стамбула російським франчайзі було запущено перший в країні магазин ТМ "Експедиція".

Фото пункту системи Експедиція

У мережі фірмових магазинів "Експедиція" покупцеві пропонується асортимент товарів для пригод: для подорожей і відпочинку, пікніку, риболовлі

Проект франчайзингових магазинів з'явився в "Експедиції" на початку 2006-го. Своїм франчайзі компанія запропонувала три формати співпраці - "Територія Яскравих Вражень", "Помаранчевий Джип" та "Експектро". Для відкриття магазину у будь-якому із цих трьох форматів необхідне приміщення у торговельному центрі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Експедиція буде у всьому світі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank