26.08.2011

Double Сoffee: початок з нуля

Український франчайзі відновив діяльність мережі

В 2010 році латвійська мережа кав'ярень Double Сoffee припинила фінансування українських точок. Компанія, яка ще в 2009 році володіла тут десятьма власними та трьома франчайзинговими закладами, повністю зупинила свою діяльність в Україні. З ініціативи українського підприємця, який став новим франчайзі Double Сoffee, невдовзі робота закладів була відновлена. В Києві запрацювали чотири франчайзингові експрессо-капучіно бари.

Double coffee,франчайзинг, франшиза

Перша кав’ярня Double Сoffee відкрилася в 2002 році в Ризі. Зараз мережа представлена в Латвії, Литві, Естонії, України, Білорусії та Росії.

"Протягом 2009-2010 років компанія Double Сoffee в Україні пережила дві рейдерські атаки. Звернення по допомогу до правосуддя закінчилося невдачею. За таких умов латвійське керівництво вирішило закрити всі власні та франчайзингові заклади в Україні. - розповідає український франчайзі Double Сoffee Дмитро Харченко. - В цей момент я запропонував їм, що візьмуся за розвиток мережі. Оскільки марка була впізнавана, і люди вже до неї звикли, починати все з нуля не було важко".

На сьогодні діючий франчайзі Double Сoffee володіє правом ексклюзивного представництва торговельної марки в Україні. В планах підприємця - продовжувати розвиток мережі в межах Києва.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Double Сoffee: початок з нуля

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank