26.08.2011

Double Сoffee: початок з нуля

Український франчайзі відновив діяльність мережі

В 2010 році латвійська мережа кав'ярень Double Сoffee припинила фінансування українських точок. Компанія, яка ще в 2009 році володіла тут десятьма власними та трьома франчайзинговими закладами, повністю зупинила свою діяльність в Україні. З ініціативи українського підприємця, який став новим франчайзі Double Сoffee, невдовзі робота закладів була відновлена. В Києві запрацювали чотири франчайзингові експрессо-капучіно бари.

Double coffee,франчайзинг, франшиза

Перша кав’ярня Double Сoffee відкрилася в 2002 році в Ризі. Зараз мережа представлена в Латвії, Литві, Естонії, України, Білорусії та Росії.

"Протягом 2009-2010 років компанія Double Сoffee в Україні пережила дві рейдерські атаки. Звернення по допомогу до правосуддя закінчилося невдачею. За таких умов латвійське керівництво вирішило закрити всі власні та франчайзингові заклади в Україні. - розповідає український франчайзі Double Сoffee Дмитро Харченко. - В цей момент я запропонував їм, що візьмуся за розвиток мережі. Оскільки марка була впізнавана, і люди вже до неї звикли, починати все з нуля не було важко".

На сьогодні діючий франчайзі Double Сoffee володіє правом ексклюзивного представництва торговельної марки в Україні. В планах підприємця - продовжувати розвиток мережі в межах Києва.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank