Четвер
25.08.2011
В середині вересня відкриється ще один франчайзинговий магазин
 

Вже через місяць мережа фірмових магазинів модного жіночого одягу Cat Orange поповниться ще одним франчайзинговим закладом. Сьогодні під цією торговою маркою працює вже сім франчайзингових та чотири власних магазини в Києві, Чернігові, Донецьку, Луганську, Тернополі та Маріуполі.

Крім цього, в серпні цього року компанія CAT ORANGE запустила свій власний інтернет-магазин. "Тепер покупці можуть придбати або ж забронювати товар на сайті, - розповідає директор Модного дому CAT ORANGE Сергій Азаренко. - У першому випадку ми доставляємо замовлення додому, а в другому клієнт сам приходить у магазин, в якому було здійснене бронювання, і забирає покупку. Таким чином, бронювати товари можна як у власному фірмовому магазині, так і в франчайзинговому. Покупець обирає той заклад, який йому ближче".

Свій розвиток по франчайзингу компанія почала у 2009 році. Восени того ж року перший фірмовий франчайзинговий магазин CAT ORANGE було відкрито в Києві.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується