25.08.2011

CAT Orange буде у Львові

В середині вересня відкриється ще один франчайзинговий магазин

Вже через місяць мережа фірмових магазинів модного жіночого одягу Cat Orange поповниться ще одним франчайзинговим закладом. Сьогодні під цією торговою маркою працює вже сім франчайзингових та чотири власних магазини в Києві, Чернігові, Донецьку, Луганську, Тернополі та Маріуполі.

CAT Orange, франчайзинг, франшиза

Модний будинок CAT ORANGE працює на українському ринку з 2004 року і пропонує ексклюзивний жіночий одяг: авторські колекції вечірніх та випускних суконь, повсякденний одяг і ділові костюми.

Крім цього, в серпні цього року компанія CAT ORANGE запустила свій власний інтернет-магазин. "Тепер покупці можуть придбати або ж забронювати товар на сайті, - розповідає директор Модного дому CAT ORANGE Сергій Азаренко. - У першому випадку ми доставляємо замовлення додому, а в другому клієнт сам приходить у магазин, в якому було здійснене бронювання, і забирає покупку. Таким чином, бронювати товари можна як у власному фірмовому магазині, так і в франчайзинговому. Покупець обирає той заклад, який йому ближче".

Свій розвиток по франчайзингу компанія почала у 2009 році. Восени того ж року перший фірмовий франчайзинговий магазин CAT ORANGE було відкрито в Києві.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank