22.08.2011

Mini Boss: важлива ділова активність міста

Школи по франчайзингу працюватимуть в промислово-економічних центрах країни

Історія концепції "Mini Boss" починається в 2000 році, коли група вчених під керівництвом національного координатора міжнародної освітньої програми SAGE Ольги Азарової розпочала розробку першої в Україні програми економічної освіти для дітей. Через рік в якості експерименту програма була впроваджена в одній із одеських шкіл, а після шести років успішного досвіду в місті запрацювала перша повноцінна школа "Mini Boss". Сьогодні педагогічна концепція одеських вчених стала доступною для інших міст завдяки франчайзингу.

Mini Boss, франчайзинг, франшиза

Навчання в школі Mini Boss триває 10 років та поділене на 4 курси.

На відміну від інших франчайзингових пропозицій в освітній сфері Mini Boss не розглядає кількість населення міста в якості одного з головних критеріїв для відкриття майбутніх шкіл. "Серед бажаючих відкрити школу є й підприємці з невеликих міст, наприклад, з Іллічівська, в якому проживає тільки шістдесят тисяч чоловік. Ми не відкидаємо подібні пропозиції, адже найважливішу роль для відкриття майбутньої школи відіграє рівень ділової активності міста. Тобто це місто повинно бути достатньо розвиненим в промисловому та економічному плані, щоб люди мали роботу та можливість оплачувати курси. Адже таке навчання не може бути безплатним, - розповідає адміністратор компанії "Mini Boss" Антоніна Андрющенко. - Існує також інший варіант: коли обладміністрація зацікавлена в тому, щоб її регіон став підприємницьким центром країни, вона може виділити дотації на безкоштовне впровадження програми в загальноосвітніх школах. Такий варіант також розглядався. В будь-якому разі, щоб школа процвітала, вона потребує достатньо освіченого населення, яке, по-перше, знає ціну освіти, а, по-друге, має можливість платити за навчання".

Остаточних домовленостей щодо відкриття франчайзингових закладів поки що немає, але сьогодні компанія вже веде переговори з потенційними франчайзі із Києва, Луганську та Черкас. "Для нас важливо, щоб підприємці, які представлятимуть концепцію "Mini Boss" в Україні, були якісними управлінцями та професіоналами у цій сфері. Тому що віддати інноваційну освітню технологію в руки людей, які не мають про неї найменшого уявлення, - неприпустимо", - коментує Антоніна Андрющенко.

Відкриття франчайзингового закладу компанії потребує 250.000 гривень інвестицій з урахуванням паушального внеску. Добросовісному, професіональному франчайзі проект обіцяє окупится вже за 10-12 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mini Boss: важлива ділова активність міста

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank