22.08.2011

Mini Boss: важлива ділова активність міста

Школи по франчайзингу працюватимуть в промислово-економічних центрах країни

Історія концепції "Mini Boss" починається в 2000 році, коли група вчених під керівництвом національного координатора міжнародної освітньої програми SAGE Ольги Азарової розпочала розробку першої в Україні програми економічної освіти для дітей. Через рік в якості експерименту програма була впроваджена в одній із одеських шкіл, а після шести років успішного досвіду в місті запрацювала перша повноцінна школа "Mini Boss". Сьогодні педагогічна концепція одеських вчених стала доступною для інших міст завдяки франчайзингу.

Mini Boss, франчайзинг, франшиза

Навчання в школі Mini Boss триває 10 років та поділене на 4 курси.

На відміну від інших франчайзингових пропозицій в освітній сфері Mini Boss не розглядає кількість населення міста в якості одного з головних критеріїв для відкриття майбутніх шкіл. "Серед бажаючих відкрити школу є й підприємці з невеликих міст, наприклад, з Іллічівська, в якому проживає тільки шістдесят тисяч чоловік. Ми не відкидаємо подібні пропозиції, адже найважливішу роль для відкриття майбутньої школи відіграє рівень ділової активності міста. Тобто це місто повинно бути достатньо розвиненим в промисловому та економічному плані, щоб люди мали роботу та можливість оплачувати курси. Адже таке навчання не може бути безплатним, - розповідає адміністратор компанії "Mini Boss" Антоніна Андрющенко. - Існує також інший варіант: коли обладміністрація зацікавлена в тому, щоб її регіон став підприємницьким центром країни, вона може виділити дотації на безкоштовне впровадження програми в загальноосвітніх школах. Такий варіант також розглядався. В будь-якому разі, щоб школа процвітала, вона потребує достатньо освіченого населення, яке, по-перше, знає ціну освіти, а, по-друге, має можливість платити за навчання".

Остаточних домовленостей щодо відкриття франчайзингових закладів поки що немає, але сьогодні компанія вже веде переговори з потенційними франчайзі із Києва, Луганську та Черкас. "Для нас важливо, щоб підприємці, які представлятимуть концепцію "Mini Boss" в Україні, були якісними управлінцями та професіоналами у цій сфері. Тому що віддати інноваційну освітню технологію в руки людей, які не мають про неї найменшого уявлення, - неприпустимо", - коментує Антоніна Андрющенко.

Відкриття франчайзингового закладу компанії потребує 250.000 гривень інвестицій з урахуванням паушального внеску. Добросовісному, професіональному франчайзі проект обіцяє окупится вже за 10-12 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank