17.08.2011

INKSYSTEM націлена на ринок ЄС

Протягом року компанія планує відкрити 50-70 представництв у країнах Європейського Союзу

INKSYSTEM продовжує свій міжнародний розвиток. Сьогодні мережа налічує вже більше 400 франчайзингових представництв в 20-ти країнах світу. Відділення компанії тепер можна знайти й у таких державах, як Португалія, Ірландія, Чехія та Саудівська Аравія. На початку вересня стартують перші 3 франчайзингові представництва в Польщі, де вже працює власний офіс. Наступна ціль, яку ставить перед собою INKSYSTEM - це Європейський Союз та США.

INKSYSTEM, франчайзинг, франшиза

Компанія спеціалізується на продажах систем безперервної подачі чорнил і торгівлі принтерами, картриджами та різноманітними матеріалами для друку.

В Україні працює вже більше 100 франчайзингових відділень компанії. "Щодо України, то зараз ми зосереджуємо свої сили на інтенсивному розвитку, а не на екстенсивному. Тобто, пріоритетним на даний момент для нас є не збільшення кількості представництв, а покращення якості продукції, збільшення асортименту, підвищення рівня рекламної підтримки партнерів, - коментує директор з розвитку роздрібної мережі компанії INKSYSTEM Андрій Ушаков. - Щодо інших країн, то в найближчий перспективі - стрімкий розвиток мережі в Росії та в країнах ЄС. Так, протягом наступного року в країнах Європейського Союзу ми плануємо відкрити 50-70 франчайзингових відділень. Наша головна мета - вийти на ті ринки, на яких нас ще немає, тобто в ЄС та США. А на ринках України, Білорусії та Казахстану, де вже є розвинена мережа представництв, спрямовуватимемо свої сили на покращення якості роботи".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
INKSYSTEM націлена на ринок ЄС

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank