Середа
17.08.2011
Протягом року компанія планує відкрити 50-70 представництв у країнах Європейського Союзу
 

INKSYSTEM продовжує свій міжнародний розвиток. Сьогодні мережа налічує вже більше 400 франчайзингових представництв в 20-ти країнах світу. Відділення компанії тепер можна знайти й у таких державах, як Португалія, Ірландія, Чехія та Саудівська Аравія. На початку вересня стартують перші 3 франчайзингові представництва в Польщі, де вже працює власний офіс. Наступна ціль, яку ставить перед собою INKSYSTEM - це Європейський Союз та США.

В Україні працює вже більше 100 франчайзингових відділень компанії. "Щодо України, то зараз ми зосереджуємо свої сили на інтенсивному розвитку, а не на екстенсивному. Тобто, пріоритетним на даний момент для нас є не збільшення кількості представництв, а покращення якості продукції, збільшення асортименту, підвищення рівня рекламної підтримки партнерів, - коментує директор з розвитку роздрібної мережі компанії INKSYSTEM Андрій Ушаков. - Щодо інших країн, то в найближчий перспективі - стрімкий розвиток мережі в Росії та в країнах ЄС. Так, протягом наступного року в країнах Європейського Союзу ми плануємо відкрити 50-70 франчайзингових відділень. Наша головна мета - вийти на ті ринки, на яких нас ще немає, тобто в ЄС та США. А на ринках України, Білорусії та Казахстану, де вже є розвинена мережа представництв, спрямовуватимемо свої сили на покращення якості роботи".


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується