12.08.2011

Пузатий Шмель виходить в регіони

Точки компанії незабаром з’являться у Запоріжжі

Історія торговельної марки "Пузатий Шмель" починається з продажу однойменної продукції холодної заморозки: вареників, пельменів та пирогів. Пів року тому компанія вийшла на український ринок стріт-фуду, одразу розпочавши свій розвиток по франчайзингу. Протягом зазначеного періоду мережа "Пузатого Шмеля" розширилася до 24 точок у Києві. Зараз розпочато співпрацю з регіонами. Найближчим часом перші стріт-фуди з'являться і в Запоріжжі, де компанія планує відкрити не менше 10 точок.

Пузатий Шмель, франчайзинг, франшиза

Чистий прибуток від продажу випічки в одній торговій точці "Пузатий Шмель" становить 6.000 - 9.000 грн. Додаткові 30% від загальної суми приносить торгівля такими товарами як сік, вода, чай, кава та інше.

"В меню точок мережі зараз двадцять одна харчова пропозиція. Ми постійно працюємо над розширенням нашої продукції. Приміром, тиждень тому асортимент Пузатого Шмеля поповнився ще чотирма новими позиціями, - розповідає представник компанії Денис Даневич. – Постачання наших франчайзі відбувається в середньому два рази в тиждень. Франчайзингові точки отримують заморожену продукцію, яка випікається вже на місці. Але, на численні прохання франчайзі, ми плануємо самостійно зайнятися випічкою і забезпечувати партнерів вже готовими виробами".

Для розвитку мережі компанія використовує мастер-франчайзинг. Мінімальна сума інвестицій, необхідна для того, щоб почати свою справу, становить 900 євро. Щомісячний прибуток від однієї точки складає від 6.000 до 9.000 гривень. Таким чином, вже за 2-4 місяці проект обіцяє окупитися. В планах "Пузатого Шмеля" щороку розширювати мережу на 100 нових точок.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank