10.08.2011

Metal Message вже 100

Мережа точок компанії поповнилася ще 30 новими центрами

Кількість франчайзингових точок мережі Metal Message вже перевищила 100. Центри компанії тепер представлені ще й у Донецьку та Харкові. У найближчих планах Metal Message – відкриття відділень у Львові. Як повідомив директор з маркетингу компанії Максим Філатов, сьогодні інтенсивно ведуться переговори із кількома потенційними партнерами в цьому регіоні.

Фото пункту системи Metal Message

Metal Message - перша українська компанія, яка професійно займається нанесенням фотозображень на металеві вироби.

Для оптимізації роботи мережі Metal Message відмовилася від формату Catalog. "Ми вирішили більше не працювати в цьому форматі, оскільки наш клієнт хоче бачити сам виріб, а не його зображення на папері. Коли ж йому пропонують останній варіант, то, швидше за все, він не здійснить покупку, - коментує Максим Філатов. – Для того, щоб покупець наочно міг ознайомитися із продукцією, в кожному нашому центрі він може побачити 35 найкращих виробів. Решту товарів, а їх близько 300, можна знайти в каталозі у тій же торговій точці".

Центри компанії знаходяться у таких містах, як Дніпропетровськ, Київ, Луганськ, Херсон, Запоріжжя, Кременчук, Полтава, Миколаїв, Луцьк, Рівне, Донецьк та Харків. Концепція Metal Message працює на сьогодні у двох форматах: shop-in-shop, де пункт прийому замовлення організовується на діючій торговельній точці партнера; та у форматі Point, що є самостійною торговою одиницею – відділом в ТЦ.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank