09.08.2011

Єврохата: тимчасове скорочення

З дев’яти франчайзингових закладів мережі функціонують чотири

На умовах франчайзингу сьогодні працюють два ресторани в Одесі та по одному в Кіровограді й у Луганську. "Головною причиною тимчасового припинення роботи франчайзингових підприємств, безумовно, була криза, яка помітно вплинула на кількість відвідувачів будь-яких ресторанів, а також на покупну спроможність населення. На прохання орендарів знизити плату за приміщення орендодавці не погодились, а деякі з них намагались її підвищити, - розповідає представник компанії Олександр Фіщенко. – Але на сьогоднішній день ситуація поступово нормалізується і стабілізується. І, як наслідок, вже готуються до відкриття декілька франчайзингових ресторанів швидкого харчування "Єврохата" в різних містах України".

Ресторан \

Серед послуг "Єврохати": доставка обідів в офіс, виїзне ресторанне обслуговування, а також - організація та проведення свят, бенкетів та фуршетів.

Перший ресторан "Єврохата" запрацював у Києві в 2004 року. Франчайзингова пропозиція компанії з'явилася в 2007 році. На сьогоднішній день мережа налічує 15 власних та 4 франчайзингових заклади. "Єврохата" - це фаст-фуд українського формату. Згідно з концепцією компанії відвідувачі обслуговуються самостійно, але технологічний процес приготування і кількість пропонованих страв такі ж, як і в звичайному ресторані. Меню закладів мережі представлено українською та європейською кухнею. Загальна кількість пропонованих страв налічує понад дві сотні найменувань.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank