09.08.2011

Єврохата: тимчасове скорочення

З дев’яти франчайзингових закладів мережі функціонують чотири

На умовах франчайзингу сьогодні працюють два ресторани в Одесі та по одному в Кіровограді й у Луганську. "Головною причиною тимчасового припинення роботи франчайзингових підприємств, безумовно, була криза, яка помітно вплинула на кількість відвідувачів будь-яких ресторанів, а також на покупну спроможність населення. На прохання орендарів знизити плату за приміщення орендодавці не погодились, а деякі з них намагались її підвищити, - розповідає представник компанії Олександр Фіщенко. – Але на сьогоднішній день ситуація поступово нормалізується і стабілізується. І, як наслідок, вже готуються до відкриття декілька франчайзингових ресторанів швидкого харчування "Єврохата" в різних містах України".

Ресторан \

Серед послуг "Єврохати": доставка обідів в офіс, виїзне ресторанне обслуговування, а також - організація та проведення свят, бенкетів та фуршетів.

Перший ресторан "Єврохата" запрацював у Києві в 2004 року. Франчайзингова пропозиція компанії з'явилася в 2007 році. На сьогоднішній день мережа налічує 15 власних та 4 франчайзингових заклади. "Єврохата" - це фаст-фуд українського формату. Згідно з концепцією компанії відвідувачі обслуговуються самостійно, але технологічний процес приготування і кількість пропонованих страв такі ж, як і в звичайному ресторані. Меню закладів мережі представлено українською та європейською кухнею. Загальна кількість пропонованих страв налічує понад дві сотні найменувань.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Єврохата: тимчасове скорочення

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank