08.08.2011

5 елемент: франчайзинг в жовтні

В середині осені стане відомо про перші франчайзингові спортивні комплекси

На початку 2011 року Петро Порошенко, власник елітного спортклубу закритого типу "5 елемент", розповів про свої наміри розвивати мережу закладів з допомогою франчайзингу, і зазначив, що вже отримав 4 заявки від франчайзі. Та досі невідомо, коли з'являться перші франчайзингові заклади. "Інформацію про перші франчайзингові проекти "5 елементу" ми зможемо оприлюднити лише в жовтні цього року", - коментує Вадим Гуменюк, директор з фітнесу клубу "5 елемент".

5 елемент, Петро Порошенко, Україна, фітнес-клуб, франчайзинг, франшиза

"5 Елемент" - великий спортивний комплекс преміум-класу. У клубі є SPA-центр і салон краси, соляний грот, сауни, 6 басейнів, тренажерні зали, 7 тенісних кортів, боулінг, більярд, а також ресторан і винний зал.

Проте франчайзингова пропозиція вже сформована, а керівництво спорт-комплексу аналізує та оцінює перспективи розвитку мережі. "Компанія планує відкривати клуби у Києві та містах-мільйонниках. Більше, звісно, орієнтуватимемося на Київ, оскільки тут наші послуги найактуальніші, та й клієнта шукати не доводиться, - розповідає Вадим Гуменюк. - Наша головна мета - бути не першими, а бути кращими. Тому в одному місті-мільйоннику буде не більше 1-2 закладів преміум-класу".

Клуби франчайзі не будуть точними копіями свого старшого брата. Набір пропонованих послуг відрізнятиметься в залежності від розмірів приміщення та рівня конкретного об'єкта. Мінімальна площа франчайзингового клубу буде не меншою ніж 2.500 м2.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
5 елемент: франчайзинг в жовтні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank