Четвер
04.08.2011
У Росії стартує новий проект франчайзингу ІНВІТРО, спрямований на невеликі міста
 

Незалежна лабораторія "Інвітро" запустила франчайзинговий проект, що дозволить підприємцям з невеликих населених пунктів долучитися до мережі. Новий пакет, який отримав назву "Інвітро. Городок", розрахований на міста з кількістю населення від 10 до 50 тисяч чоловік. Інвестиції, необхідні для початку цього бізнесу, в 4-6 разів менші за ті, яких вимагає стандартна пропозиція. Скорочення витрат досягається завдяки ліквідації додаткових послуг та економії на оплаті праці за рахунок зменшення графіку роботи персоналу. Так, в офісі на периферії не буде кабінету гінеколога та не надаватиметься послуга УЗД, що дозволить зменшити площу закладу до 30 кв.м.

В Україні франчайзингова новинка з'явиться не одразу, оскільки ніша великих міст ще не заповнена. "Лише тоді, коли ми покриємо своєю мережею всю Україну, або матимемо, принаймні, офіси у всіх містах-мільйонниках, нова російська пропозиція стане для нас актуальною", - коментує Лілія Мокієнко, менеджер по франчайзингу ТОВ "Незалежна лабораторія ІНВІТРО" в Україні.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано