04.08.2011

Новий формат від ІНВІТРО

У Росії стартує новий проект франчайзингу ІНВІТРО, спрямований на невеликі міста

Незалежна лабораторія "Інвітро" запустила франчайзинговий проект, що дозволить підприємцям з невеликих населених пунктів долучитися до мережі. Новий пакет, який отримав назву "Інвітро. Городок", розрахований на міста з кількістю населення від 10 до 50 тисяч чоловік. Інвестиції, необхідні для початку цього бізнесу, в 4-6 разів менші за ті, яких вимагає стандартна пропозиція. Скорочення витрат досягається завдяки ліквідації додаткових послуг та економії на оплаті праці за рахунок зменшення графіку роботи персоналу. Так, в офісі на периферії не буде кабінету гінеколога та не надаватиметься послуга УЗД, що дозволить зменшити площу закладу до 30 кв.м.

Медичний офіс ІНВІТРО

Незалежна лабораторія ІНВІТРО пропонує широкий спектр медичних досліджень: клінічні та біохімічні аналізи крові та сечі, інфекції, алергени, онкомаркери ПЛР, бакпосеви, цитологія і багато іншого.

В Україні франчайзингова новинка з'явиться не одразу, оскільки ніша великих міст ще не заповнена. "Лише тоді, коли ми покриємо своєю мережею всю Україну, або матимемо, принаймні, офіси у всіх містах-мільйонниках, нова російська пропозиція стане для нас актуальною", - коментує Лілія Мокієнко, менеджер по франчайзингу ТОВ "Незалежна лабораторія ІНВІТРО" в Україні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank