03.08.2011

RuckZuck згорнув франчайзинг

Польська компанія закрила сім франчайзингових магазинів та припинила розвиток мережі в Україні

За рік, що минув, від десяти франчайзингових магазинів RuckZuck в Україні залишилося лише три. "Ми змушені були закрити наші магазини в Україні у зв'язку з несприятливим економічним становищем, - стверджує представник компанії Анатолій. - Франчайзингова пропозиця була скасована ще півтора роки тому. Надалі розвивати мережу в Україні компанія не планує".

Магазин, в якому продаються двері

RuckZuck - це мережа фірмових салонів, родом з Німеччини, які пропонують великий асортимент панельних підлог (ламінованих і дерев’яних), міжкімнатних дверей та дверних коробок, а також оздоблювальних матеріалів.

На українському ринку компанія RuckZuck з'явилася ще в 2008 році. Перший магазин мережі відкрився у Львові. За трохи більше, ніж рік діяльності, у RuckZuck з'явилося десять франчайзі у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Миколаєві, Кривому Розі та Білій Церкві.

Коли RuckZuck тільки вийшов в Україну, керівництво компанії планувало протягом п'яти років відкрити в нашій державі до 200 магазинів. Проте розвиток мережі несподівано завершився її згортанням.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank