Середа
03.08.2011
Польська компанія закрила сім франчайзингових магазинів та припинила розвиток мережі в Україні
 

За рік, що минув, від десяти франчайзингових магазинів RuckZuck в Україні залишилося лише три. "Ми змушені були закрити наші магазини в Україні у зв'язку з несприятливим економічним становищем, - стверджує представник компанії Анатолій. - Франчайзингова пропозиця була скасована ще півтора роки тому. Надалі розвивати мережу в Україні компанія не планує".

На українському ринку компанія RuckZuck з'явилася ще в 2008 році. Перший магазин мережі відкрився у Львові. За трохи більше, ніж рік діяльності, у RuckZuck з'явилося десять франчайзі у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Миколаєві, Кривому Розі та Білій Церкві.

Коли RuckZuck тільки вийшов в Україну, керівництво компанії планувало протягом п'яти років відкрити в нашій державі до 200 магазинів. Проте розвиток мережі несподівано завершився її згортанням.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?