03.08.2011

RuckZuck згорнув франчайзинг

Польська компанія закрила сім франчайзингових магазинів та припинила розвиток мережі в Україні

За рік, що минув, від десяти франчайзингових магазинів RuckZuck в Україні залишилося лише три. "Ми змушені були закрити наші магазини в Україні у зв'язку з несприятливим економічним становищем, - стверджує представник компанії Анатолій. - Франчайзингова пропозиця була скасована ще півтора роки тому. Надалі розвивати мережу в Україні компанія не планує".

Магазин, в якому продаються двері

RuckZuck - це мережа фірмових салонів, родом з Німеччини, які пропонують великий асортимент панельних підлог (ламінованих і дерев’яних), міжкімнатних дверей та дверних коробок, а також оздоблювальних матеріалів.

На українському ринку компанія RuckZuck з'явилася ще в 2008 році. Перший магазин мережі відкрився у Львові. За трохи більше, ніж рік діяльності, у RuckZuck з'явилося десять франчайзі у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Миколаєві, Кривому Розі та Білій Церкві.

Коли RuckZuck тільки вийшов в Україну, керівництво компанії планувало протягом п'яти років відкрити в нашій державі до 200 магазинів. Проте розвиток мережі несподівано завершився її згортанням.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
RuckZuck згорнув франчайзинг

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank