28.07.2011

Гемокод пропонує партнерську програму

Мережа медичних центрів Гемокод в Україні розширюється на партнерських умовах

Діяльність ТМ "Гемокод" в Україні розпочалася в 2001 році. Вихід на вітчизняний ринок відбувся з ініціативи українського франчайзі. До 2008 року медична компанія орієнтувалася на більш заможні міста. Її центри розташовувалися в Києві, Одесі, Донецьку, Сімферополі та Дніпропетровську. Вартість послуги була занадто високою для більшості українців, а тому не кожен міг собі дозволити скористатися нею. "З часом наші громадяни ставали заможнішими, та й початок економічної кризи в 2008 році вніс свої корективи. Після падіння курсу української валюти ціна послуги "Гемокод" у гривневому еквіваленті не змінилася, а от в доларовому подешевшала більше ніж на 30 %. Таким чином вона стала доступною для більшої кількості населення. Це, власне, і спонукало нас до розширення мережі", - розповідає представник компанії "Гемокод", виконавчий директор Юрій Зеленський. За цей період кількість представництв "Гемокод" в Україні збільшилася до 22. В планах компанії – мати представництво в кожному обласному центрі.

Медичний офіс ГЕМОКОД

Результати тесту на індивідуальну несприйнятливість їжі відомі вже через 10 днів

В основі розширення мережі лежить партнерська програма. Партнерами "Гемокод" є самостійні бізнес-структури, які використовують методику компанії. "Наші партнери працюють по-різному. – коментує Юрій Зеленський. – Одні з них пропонують свою послугу як одну з-поміж багатьох. Так, наприклад, наше представництво у Львові функціонує на базі клініки стоматології, а в Дніпропетровську послугу надають у клініці сімейної медицини. Інші – повністю зосереджуються на програмі "Гемокод". Самостійні центри діють в Тернополі, Одесі, Сімферополі і ще кількох містах України. Є партнери, які беруть на себе регіональний розвиток мережі. Так, наші представництва в Дніпропетровську, Донецьку, Луганську та Алчевську належать одному партнеру."

"Гемокод" - це тест на харчову несприйнятливість, властиву 80 % населення планети. Організм кожної людини не сприймає до 30-40 % харчових продуктів. Вони не засвоюються організмом і відкладаються в шлаки. Саме ці продукти можуть бути джерелом різноманітних захворювань. Шкідливою для окремої людини може виявитися навіть та їжа, яку прийнято вважати корисною: та ж сама морква, яблука, тощо. Якщо вивести зі свого раціону такі продукти, це призводить до нормалізації процесу обміну речовин і людина оздоровлюється "без ліків".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank