28.07.2011

Гемокод пропонує партнерську програму

Мережа медичних центрів Гемокод в Україні розширюється на партнерських умовах

Діяльність ТМ "Гемокод" в Україні розпочалася в 2001 році. Вихід на вітчизняний ринок відбувся з ініціативи українського франчайзі. До 2008 року медична компанія орієнтувалася на більш заможні міста. Її центри розташовувалися в Києві, Одесі, Донецьку, Сімферополі та Дніпропетровську. Вартість послуги була занадто високою для більшості українців, а тому не кожен міг собі дозволити скористатися нею. "З часом наші громадяни ставали заможнішими, та й початок економічної кризи в 2008 році вніс свої корективи. Після падіння курсу української валюти ціна послуги "Гемокод" у гривневому еквіваленті не змінилася, а от в доларовому подешевшала більше ніж на 30 %. Таким чином вона стала доступною для більшої кількості населення. Це, власне, і спонукало нас до розширення мережі", - розповідає представник компанії "Гемокод", виконавчий директор Юрій Зеленський. За цей період кількість представництв "Гемокод" в Україні збільшилася до 22. В планах компанії – мати представництво в кожному обласному центрі.

Медичний офіс ГЕМОКОД

Результати тесту на індивідуальну несприйнятливість їжі відомі вже через 10 днів

В основі розширення мережі лежить партнерська програма. Партнерами "Гемокод" є самостійні бізнес-структури, які використовують методику компанії. "Наші партнери працюють по-різному. – коментує Юрій Зеленський. – Одні з них пропонують свою послугу як одну з-поміж багатьох. Так, наприклад, наше представництво у Львові функціонує на базі клініки стоматології, а в Дніпропетровську послугу надають у клініці сімейної медицини. Інші – повністю зосереджуються на програмі "Гемокод". Самостійні центри діють в Тернополі, Одесі, Сімферополі і ще кількох містах України. Є партнери, які беруть на себе регіональний розвиток мережі. Так, наші представництва в Дніпропетровську, Донецьку, Луганську та Алчевську належать одному партнеру."

"Гемокод" - це тест на харчову несприйнятливість, властиву 80 % населення планети. Організм кожної людини не сприймає до 30-40 % харчових продуктів. Вони не засвоюються організмом і відкладаються в шлаки. Саме ці продукти можуть бути джерелом різноманітних захворювань. Шкідливою для окремої людини може виявитися навіть та їжа, яку прийнято вважати корисною: та ж сама морква, яблука, тощо. Якщо вивести зі свого раціону такі продукти, це призводить до нормалізації процесу обміну речовин і людина оздоровлюється "без ліків".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Гемокод пропонує партнерську програму

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank