28.07.2011

Провокація: в Україну з франчайзингом

Перший бутік ТМ Провокація днями з’явився в одному з Київських ТЦ

"Провокація" – це російський виробник одягу та аксесуарів, відомий своєю продукцією з оригінальними, провокаційними принтами. Маючи 4 власних магазини, в 2010 році компанія вирішила розвиватися за допомогою франчайзингу. Протягом першого року дії пропозиції на території Російської Федерації відкрилося 38 франчайзингових магазинів.

Магазин ТМ \

Ідея ТМ "Провокація" виникла в 2008 році в Росії. Головна мета концепції - допомогти людям вільно виражати свої емоції

3 дні тому перший брендовий бутік російської компанії з'явився і в Україні. Відкриття відбулося у місті Києві в ТЦ "Материк", що на Осокорках. Ініціатором виходу компанії на вітчизняний ринок став сам український франчайзі. "Мене разом із моїми компаньйонами дуже зацікавила концепція торговельної марки. Оскільки продукція бренду - дуже оригінальна, а матеріал – якісний, ми вирішили взятися за відкриття магазинів мережі в Україні. – розповідає франчайзі компанії, директор першого київського магазину ТМ "Провокація" Сергій Михнян. - На мою думку, успіх марки на вітчизняному ринку буде таким, як і на російському. Через місяць-два ми хочемо відкрити ще дві точки "Провокації". І потім, в залежності від того, як приживеться на ринку ця продукція, будуватимемо подальші плани щодо розвитку".

Одяг торговельної марки добре прижився на українському та російському телебаченні. Футболки "Провокації" носили учасники українського "Х-Фактора", російського телешоу "Дом-2", актори серіалів "Універ" та "Зайцев+1".

Принти "Провокації" можна побачити на футболках, олімпійках, білизні, сумках та годинниках. Над розробкою колекцій одягу та аксесуарів працюють дизайнери та ілюстратори. Кожна колекція випускається в обмеженому обсязі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Провокація: в Україну з франчайзингом

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank