Провокація: в Україну з франчайзингом

Четвер
28.07.2011
Перший бутік ТМ Провокація днями з’явився в одному з Київських ТЦ
 

"Провокація" – це російський виробник одягу та аксесуарів, відомий своєю продукцією з оригінальними, провокаційними принтами. Маючи 4 власних магазини, в 2010 році компанія вирішила розвиватися за допомогою франчайзингу. Протягом першого року дії пропозиції на території Російської Федерації відкрилося 38 франчайзингових магазинів.

3 дні тому перший брендовий бутік російської компанії з'явився і в Україні. Відкриття відбулося у місті Києві в ТЦ "Материк", що на Осокорках. Ініціатором виходу компанії на вітчизняний ринок став сам український франчайзі. "Мене разом із моїми компаньйонами дуже зацікавила концепція торговельної марки. Оскільки продукція бренду - дуже оригінальна, а матеріал – якісний, ми вирішили взятися за відкриття магазинів мережі в Україні. – розповідає франчайзі компанії, директор першого київського магазину ТМ "Провокація" Сергій Михнян. - На мою думку, успіх марки на вітчизняному ринку буде таким, як і на російському. Через місяць-два ми хочемо відкрити ще дві точки "Провокації". І потім, в залежності від того, як приживеться на ринку ця продукція, будуватимемо подальші плани щодо розвитку".

Одяг торговельної марки добре прижився на українському та російському телебаченні. Футболки "Провокації" носили учасники українського "Х-Фактора", російського телешоу "Дом-2", актори серіалів "Універ" та "Зайцев+1".

Принти "Провокації" можна побачити на футболках, олімпійках, білизні, сумках та годинниках. Над розробкою колекцій одягу та аксесуарів працюють дизайнери та ілюстратори. Кожна колекція випускається в обмеженому обсязі.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію