Вівторок
26.07.2011
За рік роботи на польському ринку відкрилося чотири клуби компанії, на черзі - п’ятий
 

Мережа фітнес-клубів компанії FitCurves, яка представлена сьогодні 11 тисячами закладів у 75 країнах світу, активно зайнялася розширенням свого представництва у Східній Європі. З 2006 року компанія почала працювати на ринках Угорщини та Словаччини, а в 2008 з'явилися перші клуби FitCurves в Україні. На польський ринок компанія вийшла рік тому. Протягом цього часу в у Польщі з'явилися 4 заклади мережі. Зараз клуби FitCurves можна зустріти в Познані, Жешуві, Вроцлаві і Каліші. П'ятий франчайзинговий заклад незабаром відкриється на території сілезьких земель – у місті Тихи.

"На початковому етапі своєї діяльності в Польщі ми зупинимося на локальному маркетингу. Але згодом, коли з'явиться більше клубів, плануємо створити загальнонаціональну мережу FitCurves ", - розповідає польський франчайзі компанії Джоана Чешко.

На території України сьогодні функціонують 93 клуби мережі. Розгортається діяльність компанії і на російському ринку: протягом року там з'явилося 7 закладів FitCurves.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується