26.07.2011

FitCurves - п’ятий клуб у Польщі

За рік роботи на польському ринку відкрилося чотири клуби компанії, на черзі - п’ятий

Мережа фітнес-клубів компанії FitCurves, яка представлена сьогодні 11 тисячами закладів у 75 країнах світу, активно зайнялася розширенням свого представництва у Східній Європі. З 2006 року компанія почала працювати на ринках Угорщини та Словаччини, а в 2008 з'явилися перші клуби FitCurves в Україні. На польський ринок компанія вийшла рік тому. Протягом цього часу в у Польщі з'явилися 4 заклади мережі. Зараз клуби FitCurves можна зустріти в Познані, Жешуві, Вроцлаві і Каліші. П'ятий франчайзинговий заклад незабаром відкриється на території сілезьких земель – у місті Тихи.

Дівчата, котрі займаються фітнесом

30-хвилинне тренування FitCurves включає в себе всі п’ять елементів фітнесу: розминка, аеробне та силове навантаження, заминка і розтяжка, що необхідні для укріплення здоров’я і боротьби з зайвою вагою.

"На початковому етапі своєї діяльності в Польщі ми зупинимося на локальному маркетингу. Але згодом, коли з'явиться більше клубів, плануємо створити загальнонаціональну мережу FitCurves ", - розповідає польський франчайзі компанії Джоана Чешко.

На території України сьогодні функціонують 93 клуби мережі. Розгортається діяльність компанії і на російському ринку: протягом року там з'явилося 7 закладів FitCurves.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank