22.07.2011

Silver Star планує франчайзинг

По франчайзингу розвиватиметься мережа магазинів срібла

На сьогодні компанія Silver Star на території України представлена 10 ювелірними магазинами у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Одесі та Сімферополі. В магазинах мережі продаються срібні вироби 925 проби з різноманітними вставками (оригінальне муранське скло, кристали Сваровські, синтетичні матеріали та емалі). 9 з 10 магазинів мережі розміщені на території ювелірних супермаркетів "Укрзолото" . В Запоріжжі точка компанії представлена окремим магазином.

Вхід, вітрина магазину срібла

Прикраси SILVER STAR виготовляються в Каліфорнії, США

Пропозицію франчайзингу компанія розробила на початку 2011 року. Зараз ведуться переговори з потенційними франчайзі. Також Silver Star активно співпрацює з іншими підприємцями у сфері ювелірного бізнесу та займається наповненням своїм товаром мультибрендових бутіків. Майбутнім партнерам компанія пропонує два варіанти "срібної" франшизи: магазин Silver Star, розміщений в ювелірному супермаркеті "Укрзолото" та окремий магазин срібла для підприємців, у яких є власне або орендоване торговельне приміщення площею від 20 до 80 кв. м.

"Срібло Silver Star покрите родієм. Це метал платиновоЇ групи, гіпоалергенний, попереджає почорніння срібла, яке може завдати шкоди здоров'ю людини. – розповідає про особливості продукції генеральний директор компанії Silver Star Стояновський Валерiй Васильович. - Не менше 70% виробів компанії Silver Star займають прикраси для жінок. Особлива ознака прикрас Silver Star - це вставки з оригінального італійського скла Murano - пiдтвердженного сертифiкатом відповідності Vetro Artistico di Murano. Silver Star гарантує відповідність Муранского скла в кожнiй ювелiрнiй прикрасi. Розробкою дизайну більшості виробів займається відомий ювелірний майстер Алан Кей".

Silver Star – це перша концепція на ринку франчайзингу в Україні, яка орієнтована на реалізацію виключно срібної продукції. Основна частина ринкової ніші ювелірних виробів заповнена мережами, спеціалізованими на золоті та біжутерії. В сусідній Польщі подібну концепцію розвиває компанія Ada Plus. Зараз у мережі цієї компанії - 965 франчайзингових точок, які займаються продажем срібла. Декілька років тому Ada Plus хотіла вийти на терени України, але через особливості українського законодавства (необхідність гравіювання державного герба на продукції) відмовилася від реалізації цих амбіцій.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

2

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank