Четвер
21.07.2011
Нова лінія бренду Андре Тан під назвою a.Tan продаватиметься у франчайзингових магазинах
 

З часу створення першої колекції Андре Тана минуло вже 11 років. В 2010 році український дизайнер прийняв рішення про відкриття власних брендових бутіків. Протягом року у місті Києві було відкрито 3 магазини під торгівельною маркою "a.Tan", в яких щосезону реалізовуються дві колекції одягу Mass Market.

Світова практика fashion індустрії полягає в завоюванні популярності на ринку на ниві створення колекції pret-a-porter, за якою слідує друга лінія, що приносить основний дохід. Тому дизайнером було прийняте рішення створити нову лінію - a.Tan, і запустити її у франчайзингових магазинах. Нова лінія – це дизайнерський одяг за доступною ціною, розрахований на широкого покупця. Головними конкурентами бренду в цьому напрямі, як в плані ціни, так і в плані якості, є такі торгівельні марки, як ZARA, Massimo Dutti, NAF NAF, Tommy Hilfiger, Benetton.

З наступного тижня компанія розпочне рекламну компанію з метою залучення перших франчайзі. "Перші франчайзингові магазини ми плануємо відкрити у таких містах як Львів, Дніпропетровськ, Харків та Одеса,"- розповідає директор по розвитку ТМ a.Tan другої лінії ТМ ANDRE Tan Кирил Запорожець.

Особливістю франчайзингових магазинів буде періодичне відвідування дизайнером бутіків торговельної марки, під час яких Андре Тан проводитиме консультації зі стилю клієнтів та роздаватиме автографи.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується