21.07.2011

Андре Тан йде у франчайзинг

Нова лінія бренду Андре Тан під назвою a.Tan продаватиметься у франчайзингових магазинах

З часу створення першої колекції Андре Тана минуло вже 11 років. В 2010 році український дизайнер прийняв рішення про відкриття власних брендових бутіків. Протягом року у місті Києві було відкрито 3 магазини під торгівельною маркою "a.Tan", в яких щосезону реалізовуються дві колекції одягу Mass Market.

Магазин другої лінії  ТМ Андрей Тан, дизайнерський одяг, лінія одягу, модна колекція, франчайзинг, a.Tan

Головна ідея бутіків "Андре Тан" – це ресторан, адже дизайн одягу – як авторська кухня. Всі деталі інтер’єру підкреслюють цей концепт: сервірований стіл при вході, примірочні, декоровані дверцятами від холодильника, меню із визначеними "стравами", а також – офіціанти-продавці

Світова практика fashion індустрії полягає в завоюванні популярності на ринку на ниві створення колекції pret-a-porter, за якою слідує друга лінія, що приносить основний дохід. Тому дизайнером було прийняте рішення створити нову лінію - a.Tan, і запустити її у франчайзингових магазинах. Нова лінія – це дизайнерський одяг за доступною ціною, розрахований на широкого покупця. Головними конкурентами бренду в цьому напрямі, як в плані ціни, так і в плані якості, є такі торгівельні марки, як ZARA, Massimo Dutti, NAF NAF, Tommy Hilfiger, Benetton.

З наступного тижня компанія розпочне рекламну компанію з метою залучення перших франчайзі. "Перші франчайзингові магазини ми плануємо відкрити у таких містах як Львів, Дніпропетровськ, Харків та Одеса,"- розповідає директор по розвитку ТМ a.Tan другої лінії ТМ ANDRE Tan Кирил Запорожець.

Особливістю франчайзингових магазинів буде періодичне відвідування дизайнером бутіків торговельної марки, під час яких Андре Тан проводитиме консультації зі стилю клієнтів та роздаватиме автографи.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank