13.07.2011

Rusty’s: франчайзинг до Дня Незалежності

Перші франчайзингові точки Rusty’s почнуть роботу до Дня Незалежності

Rusty's - це мережа стріт-фудів, яка на українському ринку з'явилася зовсім нещодавно. Зараз у її складі - 3 власні торгові точки в місті Києві: дві на Контрактовій площі та одна на Поштовій. Компанія розпочала свій розвиток по схемі франчайзингу. До дня Незалежності плануються відкриття перших франчайзингових представництв. Вже існують домовленості з багатьма містами, зокрема з Луганськом, Харковом, Донецьком, Житомиром та Києвом.

В меню Rusty’s: 12 видів сандвічів, картопля фрі, кава та морозиво. Хліб для сандвічів випікається на точці продажу щогодини. Поставки свіжих продуктів здійснюються кожного ранку.

В планах компанії - самостійно охопити територію Київської області та, можливо, АР Крим. Інші регіони дістануться франчайзі. Щодо формату, в якому розвиватиметься мережа, то в 2011 році перевага в розвитку буде надаватися самостійним точкам продажу, а вже ближче до 2012 року - фуд-кортам. В подальшому, відповідно до стратегічного плану розвитку Rusty's, майже всі самостійні точки продажу перейдуть в формат кафе.

Ціни на продукцію франчайзі компанії зможе встановлювати самостійно, відповідно до умов та вимог існуючого ринку. "Цінова політика кожного регіону частково відрізняється , оскільки в кожному регіоні існують свої економічні показники. Це залежить від багатьох факторів – середньої заробітної плати, вартості оренди торгового приміщення, собівартості продуктів, територіальному розташуванню та іншого, - розповідає менеджер з регіонального розвитку компанії Rusty's Артем Пивоварчук. - Взагалі, наша команда розробляє все "під ключ", а франчайзі залишається лише погодити проект та внести можливі корективи."

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank