06.07.2011

Шоколадниця: франчайзинг в Одесі

Компанія відкриє новий заклад на умовах франчайзингу

Вже до кінця літа українська "Шоколадниця" поповниться двома новими закладами, повідомив директор мережі Вадим Височин. Перший із них, власний, уже найближчим часом відкриється в Борисполі. Появу іншого, франчайзингового, варто очікувати на початку серпня в Одесі.

Шоколадниця, кавярня, заклад громадського харчування

В Україні зараз працює 10 кав’ярень "Шоколадниці"

У кав'ярень "Шоколадниці" з цього року – новий дизайн та нова концепція. Заклади, що відкриються найближчим часом вже виглядатимуть по-новому."Клієнти дуже позитивно відреагували на ці зміни. – стверджує директор мережі Вадим Височин. – Застосування нової концепції добре вплинуло на рівень відвідуваності закладу."

Мережа "Шоколадниця" заснована в 2001 році, і на сьогоднішній день нараховує більше 200 кав'ярень в Москві та інших російських містах. У Росії "Шоколадниця" відкриває в основному власні кав'ярні, з 2007 року був запущений франчайзинговий проект. На початку 2008 року було прийнято рішення розробити франчайзингову пропозицію і для України, і влітку 2009 відкрилася перша франчайзингова кав'ярня в Севастополі. У Києві працюють також 9 власних закладів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank