04.07.2011

Алфінанц йде на Схід

Мережа офісів компанії охопить Центральну та Східну Україну

ОВБ Алфінанц Україна — це дочірня компанія німецького підприємства OVB Vermogensberatung AG, яка займається консалтингом у сфері пенсійного та страхового забезпечення, створення капіталу та інвестування. На території України вона представлена тридцятьма офісами, що працюють на умовах партнерства. Всі відділення консалтингової мережі знаходяться в західній частині України. Зараз компанія взяла курс на охоплення центральної та східної частини держави.

Фото пункту системи ОВБ Алфінанц Україна, франчайзинг, франшиза

Щоб стати консультантом компанії, потрібно пройти чотирьохмісячний курс підвищення кваліфікації

До команди ОВБ входить понад 5 тисяч фінансових консультантів в 14 країнах світу. 2,78 мільйона європейців вже скористалися послугами компанії. Клієнтами компанії є фізичні та юридичні особи. Кожен консультант самостійно вирішує, з якими клієнтами йому співпрацювати.

"Все залежить від компетентності самих фінансових консультантів. Я, приміром, за фахом – бухгалтер-аудитор, а тому співпрацюю переважно з юридичними особами. Та, як показує практика, стабільнішим сектором співпраці є саме фізичні особи, оскільки юридичні дуже несподівано з'являються і так само швидко зникають, - стверджує регіональний координатор з розвитку ОВБ Алфінанц Руслан Юрків.- Якщо консультант бажає, він може співпрацювати і з юридичними особами. На сьогоднішній день ми маємо таку співпрацю в ракурсі роз'яснювальних робіт щодо пенсійної реформи, інших майбутніх реформ та фінансової грамотності взагалі. Проводимо навчальні семінари для підприємців."

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank